Na dobre i na złe, odcinek 834: Lucyna Sikorka załatwi Agatę, żeby nie zabrała jej Konicy! Wciągnie we wszystko Halinkę

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odcinek 834: Lucyna Sikorka załatwi Agatę, żeby nie zabrała jej Konicy! Wciągnie we wszystko Halinkę

Na dobre i na złe, odcinek 834: Lucyna Sikorka załatwi Agatę, żeby nie zabrała jej Konicy! Wciągnie we wszystko Halinkę

2022-02-09 13:31

W 834 odcinku „Na dobre i na złe” bliska relacja Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra) i Konicy (Rafał Koszucki) coraz bardziej zacznie denerwować Lucynę (Anna Samusionek)! Sikorka już od początku miała chrapkę na byłego dyrektora, który bardzo jej pomógł, jednak do tej pory nie odwzajemnił jej uczuć, a teraz na jej drodze stanęła kolejna rywalka! W 834 odcinku „Na dobre i na złe” Lucyna postanowi pozbyć się Agaty i w swój plan wciągnie Halinkę (Joanna Jarmołowicz)! Salowa będzie temu przeciwna, ale jak sama zobaczy, że między Rafałem a Agatą faktycznie coś jest, to od razu zmieni zdanie!

"Na dobre i na złe" odcinek 834 - środa, 9.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 834 odcinku „Na dobre i na złe” Lucyna postanowi zrobić Rafałowi niespodziankę z okazji jego urodzin, które wywnioskowała, że są na podstawie jego peselu! W tej sytuacji kupi najlepszy tort w popularnej cukierni i wspólnie z Halinką omówi szczegóły! W ten sposób będzie chciała wkupić się w łaski Konicy, który do tej pory nie myślał o niej na poważnie jako partnerce do życia. Co prawda, Sikorka już nie raz robiła do niego podchody, jednak on był wobec nich obojętny i traktował ją wyłącznie jako pracownika! Lucyna zaczęła wpadać na coraz to nowsze pomysły, ale wszystko zmieniło się, gdy na jej drodze stanęła Agata, którą z Rafałem starli się połączyć jego synowie Jaś (Mateusz Bożek) i Adaś (Artur Sokólski)! Ich intryga mocno ich do siebie zbliżyła, co nie uszło uwadze Lucyny, która w 834 odcinku „Na dobre i na złe” postanowi z tym skończyć!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 834: Dramatyczny telefon Matyldy do cioci Aliny! Tylko ona będzie mogła uratować Edzia

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ intrygę Lucyny i Halinki przeciwko Agacie w 834 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 834 odcinku „Na dobre i na złe” Lucyna w swój plan wyeliminowania Agaty z życia Rafała włączy Halinkę! Salowa będzie zaskoczona jej podejrzeniami, gdyż uzna, że między Woźnicką a Konicą nie ma żadnego uczucia! Jej pomysł nie przypadnie jej do gustu, jednak Sikorka będzie pewna swego i nie będzie chciałą rezygnować z usunięcia swojej rywalki! Za wszelką cenę postara się namówić do tego również Halinkę!

- Halinka, potrzebuję twojej pomocy – zacznie Lucyna.

- Nie ma problemu, uwielbiam imprezy-niespodzianki – skwituje salowa.

- Słuchaj szczegóły omówimy później. Teraz chodzi mi tylko o doktor Woźnicką. Nie może się o niczym dowiedzieć! – powie stanowczo.

- Doktor Woźnicka? – zdziwi się Halinka.

- Nagle zaczęła się nim interesować. Wyobraź sobie, że mają tyle wspólnych tematów, że szok! – oburzy się.

Jej pomysł w 834 odcinku „Na dobre i na złe” nie przypadnie Halince do gustu, jednak Sikorka będzie pewna swego i nie będzie chciała rezygnować z usunięcia swojej rywalki! Za wszelką cenę postara się namówić do tego również salową!

- Lucyna wydaje ci się naprawdę – uzna Halinka, ale chwilę później na własne oczy przekona się, że to prawda!

- Nic mi się nie wydaje. Nagle zaczęła mnie wkurzać. Trzeba działać póki jest jeszcze czas! – przyzna, po czym się rozłączy.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 837: Ślub Borysa i Lidki! W życiu Jakubka dojdzie do prawdziwej rewolucji – ZDJĘCIA

Od tego momentu w 834 odcinku „Na dobre i na złe” Halinka zacznie bacznie przyglądać się Agacie i dozna szoku, gdy zobaczy lekarkę w towarzystwie uradowanego Konicy! Dopiero wtedy zda sobie sprawę, że Lucyna wcale nie żartowała, a między lekarzami jest coś więcej niż tylko koleżeństwo! Zaskoczona tym odkryciem przyzna Sikorce rację, a Lucyna załamie się jeszcze bardziej szczególnie, że w 834 odcinku „Na dobre i na złe” jej impreza-niespodzianka okaże się niewypałem, gdyż Konica wcale nie będzie miał tego dnia urodzin! Tym samym ona znów zostanie na przegranej pozycji, a Agata będzie triumfować!

- Ty Lucyna patrz, miałaś rację. Zobacz... – uzna Halinka na widok Agaty i Rafała.

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 835: Szokujący zwrot w sprawie śmierci Piotra Gawryło! Nie umarł tylko porzucił rodzinę

Na dobre i na złe, odcinek 834 ZWIASTUN. Piotr zmusi Hanię, żeby wróciła do Michała. Usłyszy straszną diagnozę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze