Na dobre i na złe, odcinek 834: Dramatyczny telefon Matyldy do cioci Aliny! Tylko ona będzie mogła uratować Edzia

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odcinek 834: Dramatyczny telefon Matyldy do cioci Aliny! Tylko ona będzie mogła uratować Edzia

Na dobre i na złe, odcinek 834: Dramatyczny telefon Matyldy do cioci Aliny! Tylko ona będzie mogła uratować Edzia

2022-02-09 20:34

W 834 odcinku „Na dobre i na złe” Marianna (Magdalena Kajrowicz) po uprowadzeniu Edzia (Ksawery Sudoł) i Brajanka-Krystianka (Franciszek Kurek) ciągle będzie się z nim ukrywać. Porwanie sprawi, że atmosfera między Falkowiczem (Michał Żebrowski) i Bolkiem (Sławomir Zapała) będzie coraz mocniej napięta, dlatego Matylda (Amelia Czaja) zadzwoni do Aliny (Katarzyna Skrzynecka) z dramatycznym wołaniem o pomoc! W 834 odcinku „Na dobre i na złe” Fisher jako ostatnia dowie się o podmianie dzieci, ale od razu rzuci się chłopcom na ratunek! Po śmierci Kasi (Ilona Ostrowska) tylko ona będzie mogła ocalić jej synka! Poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 834 - środa, 9.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 834 odcinku „Na dobre i na złe” Marianna ciągle nie poradzi sobie z tragedią, do jakiej doszło w szpitalu w Leśnej Górze, gdy jej syn i syn Falkowicza zostali podmienieni! W ten sposób chłopcy trafili nie do tych rodzin, co powinni, a ich rodzicie nie mieli pojęcia, ze wychowują nieswoje dzieci. Bolesna prawda o ich zamianie, jaką odkrył profesor sprawiła, że żona Bolka zdecydowała się na desperacki krok i uprowadziła obu chłopców. W 834 odcinku „Na dobre i na złe” Marianna cały czas nie będzie dawała znaku życia, dlatego Andrzej zdecyduje się wezwać policję. Niestety atmosfera miedzy nim a Bolkiem stanie się coraz bardziej napięta, co zacznie budzić poważne zastrzeżenia u policjantów. Matylda uzna, że ich jednym ratunkiem jest już tylko ciocia Alina!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 835: Szokujący zwrot w sprawie śmierci Piotra Gawryło! Nie umarł tylko porzucił rodzinę

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Alina dowiaduje się o podmianie i porwaniu dzieci w 834 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 834 odcinku „Na dobre i na złe” przerażona Matylda zadzwoni do cioci z dramatycznym wołaniem o pomoc! Alina będzie mocno zszokowana jej telefonem, gdyż jako jedyna nie będzie jeszcze wiedziała, że Edzio tak naprawdę nie jest synem jest zmarłej siostry tylko Brajanek-Krysianek, którym zajmowała się rodzina Bolka!

- Ciociu, błagam cię przyjedź! – powie stanowczym tonem.

- Czekaj kochanie. Moment, jestem po dyżurze właśnie się miałam położyć. Co się stało? – spyta zaskoczona.

Dopiero wtedy w 834 odcinku „Na dobre i na złe” Matylda zrozumie, że Alina jeszcze nie wie o kolejnej tragedii, do jakiej doszło w szpitalu, gdy na rękach profesora zmarła jej siostra!

- Ty nic nie wiesz? Tu jest koniec świata! – stwierdzi Matylda.

- Co się dzieje? – jej słowa od razu zaniepokoją Alinę.

- Przez ten wybuch w szpitalu dzieci zostały zamienione. Kiedy okazało się, że Edzio jest biologicznym synem naszych sąsiadów, a nasz jest Brajanek, pani Marianna porwała dzieci! – wyjaśni jej.

- Jezus Maria! Co ty mówisz?! – oburzy się Alina.

- A tato wezwał policję – doda.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 835: Piotr Korban poświęci życie dla dziecka! Tym na zawsze wkupi się w łaski Hani – ZDJĘCIA, WIDEO

Jej dramatyczny apel w 834 odcinku „Na dobre i na złe” od razu postawi Alinę na nogi! Ciocia obieca Matyldzie swoją pomoc, gdyż po tragicznej śmierci Kasi będzie jedyną kobietą, która będzie mogła zrozumieć postępowanie Marianny i jako jedyna będzie w stanie zakończyć ten dramat!

- Boże kochany. Już do was jadę. Już jadę Matyldziu – zapewni ją kompletnie zszokowana całą sytuacja.

Jeszcze w 834 odcinku „Na dobre i na złe” Alina włączy się w sprawę porwania dzieci i jako jedyna przystąpi do ludzkich negocjacji z kompletnie załamaną matką Edzia. To dzięki jej rozmowie z Marianną, żona Bolka razem z uprowadzonymi dziećmi wrócą do domów, a cali i zdrowi Edzio i Brajanek-Krysianek, trafią wreszcie do swoich prawdziwych ojców!

Spójrz również: Śmierć Piotra w Na dobre i na złe. Mikołaj Roznerski odejdzie w 836 odcinku! Korban umrze podczas operacji - ZDJĘCIA

Falkowicz i Bolek odkryją prawdę o zamianie dzieci! To skończy się tragicznie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze