Na dobre i na złe, odcinek 822: Michał odsunie się od Hani! Sikorka ucieknie w pracoholizm, a matka ją dobije

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 822: Michał odsunie się od Hani! Sikorka ucieknie w pracoholizm, a matka ją dobije

Na dobre i na złe, odcinek 822: Michał odsunie się od Hani! Sikorka ucieknie w pracoholizm, a matka ją dobije

W 822 odcinku "Na dobre i na złe" Michał (Mateusz Janicki) porzucony tuż przed ślubem przez ukochaną Hanię (Marta Żmuda Trzebiatowska), nie będzie chciał jej znać. Sikorka spróbuje udawać, że nic się nie stało wielkiego i mogą przecież zostać przyjaciółmi, ale Wilczewski będzie czuł się zbyt skrzywdzony na takie gierki. Do Hani w końcu dotrze, że to co zrobiła, zafascynowana boskim Korbanem (Mikołaj Roznerski) to straszna rzecz i nie da się przed konsekwencjami uciec. Ale będzie próbowała - najpierw ucieknie w pracę, ale tam dobije ją wyrodna matka, od której zamiast pocieszenia, usłyszy gorzkie słowa. Co zrobi samotna Sikorka 822 odcinku "Na dobre i na złe" w obliczu swojej życiowej klęski?

"Na dobre i na złe" odcinek 822 - środa, 10.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 822 odcinku "Na dobre i na złe" nadejdzie poranek po dramatycznej ucieczce Hani ze ślubu. Michał obudzi się w ślubnym garniturze w swoim domu, w pustym łóżku, bez ukochanej żony. A jedyną kobietą, która się do niego odezwie będzie wredna, niedoszła teściowa (Anna Samusionek). I będzie wyglądało na to, że Lucyna jest wprost w swoim żywiole po9 dramacie swojej córki i jej narzczonego! 

- A jeśli to były tylko nerwy przed ślubem? Czasami tak się zdarza, że ludzie w ostatniej chwili przed ślubem panikują, ale to im potem przechodzi. Może wcale nie musicie się rozstawać, niektórzy nie potrzebują ślubu, żeby ze sobą być - będzie traktować Michałowi do ucha matka Hani. 

- Pani Lucyno, a ja przecież widzę, co się dzieje... - odpowie jej porzucony narzeczony.

Lucyna weźmie się też za Hanię w 822 odcinku "Na dobre i na złe", jak tylko ją zobaczy ją. Z kolei do córki Starsza Sikorka będzie nadawała zupełnie inaczej, ale będzie widać jak na dłoni, że kobieta ma wreszcie czym żyć.   

- Ciekawa jestem, co masz mi do powiedzenia! Nie mam pojęcia, co ty wyprawiasz?! - dobije Hanię na dzień dobry wyrodny matka. - Wszystko było przygotowane i zapłacone! Nie będę ci wypominać, ile kosztowała suknia ślubna! Poza tym prawie dwadzieścia osób zaproszonych, ty wiesz, jak ja się czułam, kiedy mnie pytali, co się dzieje? Kwiaty, opłacony organista w kościele i w restauracji sala - Lucyna poruszy kwestie dla niej najważniejsze. .

- Mamo, nie dobijaj mnie! - poprosi Hania.

- Przecież Michał to najlepsza partia! Przystojny, wykształcony, wybitny lekarz, w dodatku chirurg, złote ręce... Wysoka pozycja społeczna, no i zakochany w tobie... Wymieniać dalej? Inne kobiety dały by się poćwiartować za takiego męża! 

Czytaj też: M jak miłość. Ślub Pawła i Franki skończy się katastrofą! Nikt z gości nie przewidzi takiego zwrotu akcji - ZDJĘCIA i WIDEO 

Kiedy Hania ucieknie w 822 odcinku "Na dobre i na złe" do szpitala, niestety tam nie będzie lepiej. Przyjaciółka nie wykaże zrozumienia, a najgorsze dopiero będzie przed nią... 

- Zdaje się, że miałaś mieć dziś wolne - stwierdzi sucho Julka (Aleksandra Hamkało) na widok Hani w pracy.

- Tak, mieliśmy z Michałem pojechać do... zresztą teraz to nie ma znaczenia. Nigdzie nie jedziemy, bo nas nie ma - wyjaśni smutno Sikorka.

- Może jednak kilka dni wolnego ci się przyda... - Julka spróbuje namówić przyjaciółkę na nabranie dystansu do całej sytuacji. 

- Nie, nie, nie! Zwariuję jak zostanę sam na sam ze swoimi myślami dłużej niż muszę. Potrzebuję zadania... Jeśli uda mi się dziś zrobić jedną dobrą rzecz, to będzie znak, że wszystko się ułoży - wyrzuci z siebie Hania.

Najgorsze jednak wydarzy się, kiedy Hania w 822 odcinku "Na dobre i na złe" przy wejściu do szpitala natknie się na Michała. Widać będzie jak na dłoni, że doktor Wilczewski w ciągu jednej doby stał się złamanym, bardzo smutnym człowiekiem. 

- Jak się czujesz? - zapyta uprzejmie wczorajszy narzeczony Sikorkę.

- Bywało lepiej. A ty?

- Będzie lepiej.

- Chciałabym, żeby między nami było, no wiesz normalnie - rzuci beztrosko Hania.

- Nie wiem co to znaczy między nami "normalnie" - odpowie zdziwiony Michał. Później jednak przemyśli propozycje Hani i postawi sprawę jasno i dobitnie. 

- Moglibyśmy ograniczyć nasze kontakty do zawodowych? Trudno mi z tobą rozmawiać i wciąż przypominać sobie, że już nie jesteś moja.

Jak zareaguje Hania na tak twardo postawioną przez byłego narzeczonego sprawę w 822 odcinku "Na dobre i na złe"? Zacznie błagać o wybaczenie, czy zamknie się w sobie, pogrążając w coraz większym poczuciu winy?

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1610: Magda umiera? Budzyński w szpitalu dokona przerażającego odkrycia - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 820 ZWIASTUN: Hania wyzna miłość do Korbana. Julka Burska odkryje, że Piotr kogoś ma
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze