Na dobre i na złe, odcinek 821: Bolesne rozstanie Michała i Hani przed ślubem! Zostanie mu tylko córka - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 821: Bolesne rozstanie Michała i Hani przed ślubem! Zostanie mu tylko córka - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 821: Bolesne rozstanie Michała i Hani przed ślubem! Zostanie mu tylko córka - ZDJĘCIA

2021-11-03 20:53

W 821 odcinku "Na dobre i na złe" zamiast ślubu Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michała (Mateusz Janicki) będzie bolesne rozstanie jednej z najbardziej lubianych par ze szpitala w Leśnej Górze. W ostatniej chwili Hania odwoła ślub z Michałem, bo zrozumie, że wcale nie kocha narzeczonego, że Wilczewski nie jest jej bratnią duszą. To policjant Piotr Korban (Mikołaj Roznerski) w 821 odcinku "Na dobre i na złe" tak namiesza Sikorce w głowie, że w podły sposób zostawi Michała. To będzie koniec Hani i Michała, a na pożegnanie padnie wielkie gorzkich słów. Porzucony narzeczony nie będzie chciał znać ukochanej. Poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 821 - środa, 3.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ślub Hani i Michała w 821 odcinku "Na dobre i na złe" skończy się wielką ucieczką zrozpaczonej panny młodej, która nie wytrzyma napięcia i tuż przed uroczystością w kościele wszystko odwoła! Zostawi Wilczewskiego w ślubnej limuzynie, a jedynce co zdoła mu w tym dramatycznym momencie powiedzieć to, że jest wspaniałym, najlepszym mężczyzną i to nie jego wina, że ona nie chce wcale tego ślubu. Porzucony Michał w 821 odcinku "Na dobre i na złe" pogrąży się w takiej rozpaczy, że dalsze życie bez Hani straci dla niego sens. Szybko też znajdzie winnego odwołanego ślubu i sam wymierzy mu sprawiedliwość.

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 821: Zemsta Michała na Piotrze po odwołanym ślubie z Hanią! Nie daruje tego Korbanowi - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Trudna decyzja gwiazd Na dobre i na złe. Tego rozstania nikt się nie spodziewał! Emilia Komarnicka-Klynstra ogłosiła duże zmiany - ZDJĘCIA

Ale nawet bójka z Piotrem w 821 odcinku "Na dobre i na złe" nie ukoi bólu Michała, który będzie w tak fatalnym stanie, że po odwołanym ślubie poszuka pocieszenia w domu Falkowicza (Michał Żebrowski) i Matyldy (Amelia Czaja). To właśnie córka będzie wspierała Wilczewskiego w trudnych chwilach. Całą trójką zjedzą weselny tort, który niedoszłemu panu młodemu ledwo przejdzie przez gardło.

Załamany Michał w 821 odcinku "Na dobre i na złe" nie będzie wiedział jak dalej żyć bez Hani, pracować z nią w szpitalu, jakby nic się nie stało. Powrót do normalności będzie dla Michała nie do pomyślenia! A telefon od Sikorki jeszcze bardziej go dobije. Zwłaszcza pytanie ukochanej jak się czuje po tym wszystkim, co się stało, po ślubie, którego nie było!

Rozgoryczony Michał w 821 odcinku "Na dobre i na złe" zapowie Hani, że od tej chwili ich kontakty będą się ograniczały tylko do pracy. Z trudem dobierze odpowiednie słowa, ale przyzna, że nie może z nią rozmawiać wiedząc, że teraz Hania należy już do innego mężczyzny. Rozłączy się nawet, by jej dłużej nie słuchać.

Na dobre i na złe. Radwan dla syna Kubusia poświęci miłość do Blanki! Będzie teraz z żoną Piotra Gawryły
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze