Na dobre i na złe, odcinek 821: Nie będzie ślubu Hani i Michała. Porzuci go dla Piotra w ślubnej limuzynie - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 821: Nie będzie ślubu Hani i Michała. Porzuci go dla Piotra w ślubnej limuzynie - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 821: Nie będzie ślubu Hani i Michała. Porzuci go dla Piotra w ślubnej limuzynie - ZDJĘCIA

W 821 odcinku " Na dobre i na złe" nadejdzie wielki dzień ślubu Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michała (Mateusz Janicki). Jednak to radosne wydarzenie szybko zamieni się w kadry z amerykańskiego hitu "Uciekająca panna młoda"! Oczywiście wszystko przez boskiego Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski), który nawet w tym dniu nie odpuści Sikorce i zrobi coś, co odmieni bieg wydarzeń. Ujawniamy: Michał w 821 odcinku " Na dobre i na złe" będzie kompletnie zdruzgotany po tym, jaki numer wywinie mu Hania! Ucieczka ucieczką, ale dlaczego rzuci go w trakcie jazdy na ceremonię, w ślubnej limuzynie?

"Na dobre i na złe" odcinek 821 - środa, 3.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 821 odcinku "Na dobre i na złe" Hania i Michała będą szykowali się do ślubu. Pan młody, bardzo szczęśliwy i zakochany w Hani wyczuje, że ona nie odwzajemnia ani poczucia szczęścia, ani miłości. Ale jednak do ostatniej sekundy Michał będzie miał nadzieję, ze to wszystko skończy się dobrze i Hania będzie już na zawsze jego. Kiedy piękni państwo młodzi wsiądą do ślubnej limuzyny, pan młody odetchnie z wyraźną ulgą. I wtedy Hania wytnie mu numer stulecia!

Sikorce w 821 odcinku "Na dobre i na złe" nie uda się zapomnieć o Piotrze, a i ona sam będzie jej o sobie intensywnie przypominał. Śliczna Sikorka uświadomi sobie, co czuje do przystojnego policjanta podczas przypadkowej rozmowy z salową Halinką (Joanna Jarmołowicz).

- Zaraz bierzecie ślub, prawda? Zdenerwowani? - zagai narzeczonych salowa .

- Nie, skąd - zaprzeczy Hania.

- Nie ma czym. To tylko ślub - stwierdzi Wilczewski.

- Ludzie ciągle je biorą - doda Sikorka.

- Pewnie, że tak. Sama miałam już prawie dwa, a jeszcze nie skończyłam trzydziestki - wyzna narzeczonym 6Halinka.

- Jak to "prawie"? - zapyta Michał.

- Z obydwu uciekłam. I jeden, i drugi narzeczony był super. Wszystko mieli na miejscu. I bez nałogów. Ale....

- Ale? 

- Żaden z nich nie był moją bliźniaczą duszą... 

- Czym? - zapyta Sikorka.

- Wydaje się, że znacie się od zawsze, rozumiecie bez słów, łączy was tak głęboka więź, że nie macie żadnych wątpliwości co do waszych uczuć. Jak pani i doktor Wilczewski - wyjaśni Halinka.

Zobacz też: Roznerski ogłasza zmiany w M jak miłość. Pokazał jak będą wyglądały teraz dzieci Izy i Marcina! - ZDJĘCIE

Zobacz jak Hania Sikorka w "Na dobre i na złe" ucieka ze ślubu z Michałem w GALERII ZDJĘĆ! 

Halinka w 821 odcinku "Na dobre i na złe" swoim wyznaniem otworzy w głowach państwa młodych jakąś furtkę, o której do tej pory bali się mówić. A Hani podpowie rozwiązanie jej sercowych dylematów...

Tego samego dnia w 821 odcinku "Na dobre i na złe" dojdzie do "przypadkowego spotkania Sikorki z Korbanem. Ona przyjdzie na dyżur w zastępstwie jednego z kolegów, on pojawi się w szpitalu w związku z kolejnym śledztwem. Piotr podniesie z podłogi kwiatek, który wypadnie Sikorce z próbnej fryzury śłubnej.

- Zgubiłaś... - Piotr odda kwiat i doda - Wilczewski to porządny gość. Dobrze wybrałaś.

- Wiem! - odpowie smutna Hania.

Do ostatecznej rozmowy narzeczonych w w 821 odcinku "Na dobre i na złe" dojdzie dopiero w ślubnej limuzynie.

- Kocham cię najbardziej na świecie. Zawsze będę! Ale jeżeli masz wątpliwości, jeśli ty tego nie czujesz... - zacznie Michał.

- Nie chcę brać ślubu! - wyrzuci wreszcie z siebie Hania.

Czy to oznacza, że "Uciekająca panna młoda" w 821 odcinku serialu Sikorka zwiąże się na dobre i na złe z Piotrem Korbanem?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1606: Koniec Argasińskiego! To Olek go załatwi, bo wykryje niedopuszczalny błąd ordynatora - ZDJĘCIA 

Na dobre i na złe, odcinek 816: Romantyczna noc Hani i Piotra Korbana! Już mu się nie oprze
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze