Na dobre i na złe, odcinek 820: Powrót miłości Barta i Kazi. Nie da rady dłużej okłamywać Julki - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 820: Powrót miłości Barta i Kazi. Nie da rady dłużej okłamywać Julki - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 820: Powrót miłości Barta i Kazi. Nie da rady dłużej okłamywać Julki - ZDJĘCIA

2021-10-27 20:05

Jeśli ktoś wierzył, że romans w "Na dobre i na złe" dobiegł końca, mocno się pomyli. W 820 odcinku "Na dobre i na złe" Bart (Piotr Głowacki) sam się przyzna do niegasnących uczuć do Kazi (Zuzanna Lit). Kobieta namieszała mu w głowie pod nieobecność Julki Burskiej (Aleksandra Hamkało) i niemal doszło do zdrady! Chociaż jeżeli zaliczyć zrodzone uczucie i fascynację zdradą, to ta już z pewnością nastąpiła. Chociaż Bart będzie próbował zachować resztki rozsądku, już nikt mu nie uwierzy. Nie da rady dłużej okłamywać Julki.

"Na dobre i na złe" odcinek 820 - środa, 27.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Uczucie Kazi i Barta w "Na dobre i na złe" rodziło się powoli, ale bardzo intensywnie. Chociaż nie doszło między nimi do bezpośredniego zbliżenia, oboje nie mogli się powstrzymać, by nie być blisko siebie. Kazia zakochała się w mentorze do tego stopnia, że zerwała z Tadkiem (Marcin Urbanke). W 220 odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że wielkie uczucia nie zniknęły. Bart nie da rady dłużej udawać, że kocha tylko Julkę. Skryje w sobie emocje, ale nawet koledzy zauważą, że w jego głowie wciąż jest podopieczna Kazia, którą traktuje jak kogoś o wiele ważniejszego.

- Powiesz jej? - usłyszy Bart w 220 odcinku "Na dobre i na złe". - Komu? O czym? - zdziwi się lekarz. - Julce. O swoich uczuciach... - O jakich uczuciach? Nie mam o czym... To znaczy, nie twoja sprawa! - od razu się zdenerwuje. 

Przeczytaj: Nowa Basia w M jak miłość! Paweł zszokowany zmianą przybranej córki – ZDJĘCIA

- Pan profesor, jak każdy mężczyzna, ma prawo do tajemnic. I do uczuć... - Zejdziesz ze mnie? Coś się tak uwziął?! Uczucia pochodzą nie tylko z serca, ale i z rozumu! - przypomni Bart w 220 odcinku "Na dobre i na złe". - Nie uważa pan profesor, że to gwarantowany konflikt? Rozum i serce... Na co profesor stawia? - Zawsze na dialog! - odpowie zmieszany lekarz i sam przed sobą będzie udawał, że poradzi sobie z uczuciami do Kazi. To dość osobliwy pomysł, skoro minęło już trochę czasu, a on o niej nadal nie zapomniał.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1608: Poważna choroba Lenki. Kinga z chorą córką spowoduje wypadek, a później wszyscy będą płakać - ZDJĘCIA

W 220 odcinku "Na dobre i na złe" Bart nie da rady przekonać samego siebie, że nic nie czuje do Kazi, a co dopiero wszystkich naokoło. Skoro widać będzie gołym okiem, że lekarz tęskni za podopieczną, Julka też nie pozostanie bierna. Burska na pewno zauważy, że zachowanie mężczyzny jest co najmniej dziwne. W 220 odcinku "Na dobre i na złe" nastąpi wielki powrót miłości Barta i Kazi, a co z tego wyniknie? Tego dowiemy się niebawem. Związek jego i Julki może stanąć pod dużym znakiem zapytania.

Na dobre i na złe. Radwan dla syna Kubusia poświęci miłość do Blanki! Będzie teraz z żoną Piotra Gawryły
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze