Na dobre i na złe. Między sercem, a rozumem

i

Autor: Artrama, fot. Karina Szymczuk/W-Impact

Na dobre i na złe, odcinek 820. Korban wreszcie dopnie swego! Hania o krok od odwołania ślubu z Michałem

2021-10-27 21:22

Już wkrótce w „Na dobre i na złe” znów mają zabić weselne dzwony. Ślubne plany Michała (Mateusz Janicki)i doktor Sikorki (Marta Żmuda Trzebiatowska) mogą jednak w ostatniej chwili legnąć w gruzach, a wszystko przez Piotra (Mikołaj Roznerski), w który wyraźnie zawrócił Hani w głowie. Lekarka w 820 odcinku będzie bliska odwołania całej uroczystości.

Na dobre i na złe, odcinek 816: Romantyczna noc Hani i Piotra Korbana! Już mu się nie oprze

Pracownicy Leśnej Góry z niecierpliwością czekają już na zbliżający się wielkimi krokami dzień, w którym doktor Sikorka stanie wreszcie z ukochanym na ślubnym kobiercu. Choć uroczystość ma się odbyć na dniach, wcale nie jest jednak pewne, czy rzeczywiście do niej dojdzie. Przyszła panna młoda okazuje się bowiem stać przed poważnym dylematem.

Gdy po dłuższym pobycie w Berlinie do Leśnej Góry powróci Julka (Aleksandra Hamkało, Hania zwierzy się przyjaciółce ze swoich rosnących wątpliwości. Ku zaskoczeniu Burskiej, kobieta przyzna, że nie kocha już Michała, za to coraz silniejszym uczuciem zaczyna darzyć Piotra, a niedawno przeżyte chwile grozy zbliżyło lekarkę do przystojnego policjanta bardziej, niż się spodziewała.

Wstrząśnięta tym wyznaniem Julka stanowczo odradzać będzie Sikorce zmianę ślubnych planów, ostrzegając jednocześnie przed Korbanem, który – zdaniem lekarki – jedynie zwodzi Hanię. Wątpliwości doktor Sikorki wcale jednak się nie rozwieją, wkrótce będzie jednak musiała podjąć ostateczną decyzję. Czy głos serca weźmie górę nad rozsądkiem?

Emisja w TV:

Na dobre i na złe

Środa 20.55 TVP 2

Najnowsze