Na dobre i na złe, odcinek 814: Wiktoria w ciąży zostawi Jose dla Falkowicza?! Wreszcie wyjawi czy wróciła do Leśnej Góry na stałe - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 814: Wiktoria w ciąży zostawi Jose dla Falkowicza?! Wreszcie wyjawi czy wróciła do Leśnej Góry na stałe - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 814: Wiktoria w ciąży zostawi Jose dla Falkowicza?! Wreszcie wyjawi czy wróciła do Leśnej Góry na stałe - ZDJĘCIA

2021-09-08 13:58

W 814 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) przerwie milczenie i ujawni dlaczego tak nagle wróciła do Leśnej Góry. Mimo zaawansowanej ciąży, zbliżającego się porodu Wiki w 814 odcinku "Na dobre i na złe" zostawi ukochanego Jose (Marcin Krajewski) w Hiszpanii. Teraz będzie się dla niej liczył przede wszystkim Falkowicz (Michał Żebrowski), który po śmierci Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) zupełnie przestanie sobie radzić. Dopiero teraz Wiktoria wyjawi też czy zostanie już z Leśnej Górze na stałe! Poznajcie szczegóły i zobaczcie scenę z 814 odcinka.

"Na dobre i na złe" odcinek 814 - środa, 15.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Powrót Wiktorii do "Na dobre i na złe" w 814 odcinku, pierwszym po wakacyjnej przerwie, będzie miał zaskakujący przebieg. Po krótkim powitaniu z córką Blanką (Pola Gonciarz) wcale nie wejdzie do szpitala. Zamiast tego wybierze się na cmentarz, gdzie został pochowany jej ukochany Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz). To przy jego grobie w 814 odcinku "Na dobre i na złe" uświadomi sobie, że jej miejsce jest teraz w Leśnej Górze, przy Falkowiczu i jego dzieciach. To oznacza, że Wiki zostanie na zawsze, tutaj urodzi bliźniaki i rozstanie się z Jose? O związku Consalidy z Hiszpanem niewiele wiadomo, ale promienny wygląd Wiktorii nie będzie wskazywał na żadne kryzysy!

Patrz też: Gwiazda Na dobre i na złe wzięła ślub w tajemnicy! To dlatego Paulina Gałązka nigdy nie mówi o mężu - ZDJĘCIA

Kiedy w 814 odcinku "Na dobre i na złe" Wiki razem z Tretterem, po niespodziewanym spotkaniu na cmentarzu, pojadą do szpitala będzie już tam Falkowicz z synem Edziem (Ksawery Sudoł). Na widok ciężarnej przyjaciółki od razu rzuci się jej w ramiona, nie wierząc we własne szczęście, że znów ma ją blisko siebie. Wykończony opieką nad synkiem Edziem, pogrążony w żałobie po Kasi pierwszy raz od dawna się uśmiechnie.

Wiki w 814 odcinku "Na dobre i na złe" od razu zacznie działać, by przywrócić Andrzeja do życia, by zaczął wszystko od nowa, mimo ogromnego bólu. - Może byś się zgodził na coś uspokajającego, odrobinkę poprawiającego humor? - zaproponuje. Po tej sugestii w 814 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz wybuchnie wściekłością. - No jasne! Farmakologia! Przecież jestem samotnym ojcem, muszę być przytomny, a nie naćpany przez cały dzień! Przepraszam bardzo, co ty tutaj robisz?! Dlaczego nie jesteś na swojej plaży pod palmami?!

- Bo chciałam być przy tobie...

- Jakoś ci się nie śpieszyło! - zarzuci jej profesor. Nie zważając na jego docinki w 814 odcinku "Na dobre i na złe" zrealizuje swój plan powrotu do Leśnej Góry. Zadba o to, by Falkowicz przebolał śmierć Kasi i był taki jak dawniej. Dogada się nawet z Aliną i wkręcą Andrzeja w badania pacjentki Lidki (Marta Król), która nagle straci wzrok. Pierwszy raz od długiego czasu Falkowicz znów będzie lekarzem.

Na dobre i na złe, odcinek 814: Wiktoria przy grobie Adama dowie się o tragedii Falkowicza

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Tragedia na ślubie Hani i Michała! Nieobliczalny Piotr wszystko zniszczy - ZWIASTUN

Mimo, że w 814 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria będzie Falkowiczowi bardzo potrzeba, to nie zostanie z nim, Edziem i Matyldą (Amelia Czaja) już na zawsze. Jeszcze tego samego dnia nadejdzie moment pożegnania, a Wiktoria wyzna Tretterowi, że nie chce już zmieniać swojego życia. Wybrała słoneczną Hiszpanię, gdzie urodzi dzieci i jest szczęśliwa u boku Jose.

A to oznacza tylko jedno - Katarzyna Dąbrowska nie wróci na stałe do "Na dobre i na złe". Niewykluczone jednak, że Wiki będzie się jeszcze pojawiała gościnnie w Leśnej Górze.

Na dobre i na złe odc. 814. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Matylda (Amelia Czaja)

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 814. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Matylda (Amelia Czaja)
Na dobre i na złe odc. 814. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Edzio (Ksawery Sudoł), Stefan Tretter (Piotr Garlicki)

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 814. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Edzio (Ksawery Sudoł), Stefan Tretter (Piotr Garlicki)
Najnowsze