Na dobre i na złe, odcinek 814: Wiktoria w ciąży zostawi Jose dla Falkowicza?! Wreszcie wyjawi czy wróciła do Leśnej Góry na stałe - ZDJĘCIA

2021-09-08 13:58
Na dobre i na złe, odcinek 814: Wiktoria w ciąży zostawi Jose dla Falkowicza?! Wreszcie wyjawi czy wróciła do Leśnej Góry na stałe - ZDJĘCIA
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 814: Wiktoria w ciąży zostawi Jose dla Falkowicza?! Wreszcie wyjawi czy wróciła do Leśnej Góry na stałe - ZDJĘCIA

W 814 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) przerwie milczenie i ujawni dlaczego tak nagle wróciła do Leśnej Góry. Mimo zaawansowanej ciąży, zbliżającego się porodu Wiki w 814 odcinku "Na dobre i na złe" zostawi ukochanego Jose (Marcin Krajewski) w Hiszpanii. Teraz będzie się dla niej liczył przede wszystkim Falkowicz (Michał Żebrowski), który po śmierci Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) zupełnie przestanie sobie radzić. Dopiero teraz Wiktoria wyjawi też czy zostanie już z Leśnej Górze na stałe! Poznajcie szczegóły i zobaczcie scenę z 814 odcinka.

"Na dobre i na złe" odcinek 814 - środa, 15.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Powrót Wiktorii do "Na dobre i na złe" w 814 odcinku, pierwszym po wakacyjnej przerwie, będzie miał zaskakujący przebieg. Po krótkim powitaniu z córką Blanką (Pola Gonciarz) wcale nie wejdzie do szpitala. Zamiast tego wybierze się na cmentarz, gdzie został pochowany jej ukochany Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz). To przy jego grobie w 814 odcinku "Na dobre i na złe" uświadomi sobie, że jej miejsce jest teraz w Leśnej Górze, przy Falkowiczu i jego dzieciach. To oznacza, że Wiki zostanie na zawsze, tutaj urodzi bliźniaki i rozstanie się z Jose? O związku Consalidy z Hiszpanem niewiele wiadomo, ale promienny wygląd Wiktorii nie będzie wskazywał na żadne kryzysy!

Patrz też: Gwiazda Na dobre i na złe wzięła ślub w tajemnicy! To dlatego Paulina Gałązka nigdy nie mówi o mężu - ZDJĘCIA

Kiedy w 814 odcinku "Na dobre i na złe" Wiki razem z Tretterem, po niespodziewanym spotkaniu na cmentarzu, pojadą do szpitala będzie już tam Falkowicz z synem Edziem (Ksawery Sudoł). Na widok ciężarnej przyjaciółki od razu rzuci się jej w ramiona, nie wierząc we własne szczęście, że znów ma ją blisko siebie. Wykończony opieką nad synkiem Edziem, pogrążony w żałobie po Kasi pierwszy raz od dawna się uśmiechnie.

Wiki w 814 odcinku "Na dobre i na złe" od razu zacznie działać, by przywrócić Andrzeja do życia, by zaczął wszystko od nowa, mimo ogromnego bólu. - Może byś się zgodził na coś uspokajającego, odrobinkę poprawiającego humor? - zaproponuje. Po tej sugestii w 814 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz wybuchnie wściekłością. - No jasne! Farmakologia! Przecież jestem samotnym ojcem, muszę być przytomny, a nie naćpany przez cały dzień! Przepraszam bardzo, co ty tutaj robisz?! Dlaczego nie jesteś na swojej plaży pod palmami?!

- Bo chciałam być przy tobie...

- Jakoś ci się nie śpieszyło! - zarzuci jej profesor. Nie zważając na jego docinki w 814 odcinku "Na dobre i na złe" zrealizuje swój plan powrotu do Leśnej Góry. Zadba o to, by Falkowicz przebolał śmierć Kasi i był taki jak dawniej. Dogada się nawet z Aliną i wkręcą Andrzeja w badania pacjentki Lidki (Marta Król), która nagle straci wzrok. Pierwszy raz od długiego czasu Falkowicz znów będzie lekarzem.

Na dobre i na złe, odcinek 814: Wiktoria przy grobie Adama dowie się o tragedii Falkowicza

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Tragedia na ślubie Hani i Michała! Nieobliczalny Piotr wszystko zniszczy - ZWIASTUN

Mimo, że w 814 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria będzie Falkowiczowi bardzo potrzeba, to nie zostanie z nim, Edziem i Matyldą (Amelia Czaja) już na zawsze. Jeszcze tego samego dnia nadejdzie moment pożegnania, a Wiktoria wyzna Tretterowi, że nie chce już zmieniać swojego życia. Wybrała słoneczną Hiszpanię, gdzie urodzi dzieci i jest szczęśliwa u boku Jose.

A to oznacza tylko jedno - Katarzyna Dąbrowska nie wróci na stałe do "Na dobre i na złe". Niewykluczone jednak, że Wiki będzie się jeszcze pojawiała gościnnie w Leśnej Górze.

Na dobre i na złe odc. 814. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Matylda (Amelia Czaja)
Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 814. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Matylda (Amelia Czaja)
Na dobre i na złe odc. 814. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Edzio (Ksawery Sudoł), Stefan Tretter (Piotr Garlicki)
Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 814. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Edzio (Ksawery Sudoł), Stefan Tretter (Piotr Garlicki)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze