Na dobre i na złe, odcinek 801: Homolka siłą pocałuje Blankę! Wściekły Radwan zrobi z nim porządek - WIDEO

2021-03-03 21:42 ag
Na dobre i na złe, odcinek 801: Homolka siłą pocałuje Blankę! Wściekły Radwan zrobi z nim porządek - ZDJĘCIA
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 801: Homolka siłą pocałuje Blankę! Wściekły Radwan zrobi z nim porządek - ZDJĘCIA

W 801 odcinku "Na dobre i na złe" pocałunek Blanki (Pola Gonciarz) i Homolki (Matej Matejka) na oczach Radwana doprowadzi Krzysztofa do wściekłości, ale sprawi też, że wreszcie otworzy oczy i zrozumie, że zakochał się w młodej stażystce i nie chce jej stracić. Ale ginekolog z Czech siłą całując Blankę będzie myślał tylko o tym jak pozbyć się swojej "żony". Bo do szpitala w Leśnej Górze w 801 odcinku "Na dobre i na złe" podstępem wkradnie się Lenka (Izabela Kapiasova), która też zobaczy Vaclava z inną. Po tej akcji Homolki zazdrosny Radwan nie wytrzyma. Zrobi z rywalem porządek.

"Na dobre i na złe" odcinek 801 - środa, 10.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Blanka, Radwan i Homolka z "Na dobre i na złe" wplączą się w miłosnym trójkąt?! Takie uczuciowe związki między lekarzami z Leśnej Góry nie należą do rzadkości, ale w 801 odcinku "Na dobre i na złe" zrobi się naprawdę poważnie. Bo Homolka wpadnie na pomysł, żeby wzbudzić zazdrość w Krzysztofie. Dlatego na oczach ordynatora ginekologii podaruje Blance kaktusa. Zaraz potem wyjaśni przyjaciółce, że zrobił to celowo, bo Radwan potrzebuje bodźca, żeby wreszcie zaczął działać. I rzeczywiście Krzysztof nie opanuje zazdrości o Blankę.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 802: Kasia umrze przed porodem? Falkowicz będzie ratował dziecko, a nie żonę

Wszystko skomplikuje się jeszcze bardziej kiedy w 801 odcinku "Na dobre i na złe" w szpitalu pojawi się Lenka, "żona" Homolki, przed którą uciekł z Czech do Polski. Podstępem dostanie się na SOR udając pacjentkę! Wmówi Jorge (Adrian Zaremba), że krwawi z dróg rodnych i wymaga natychmiastowej konsultacji ginekologa.

Gdy na oddziale zjawi się Radwan w 801 odcinku "Na dobre i na złe" kłamstwo Lenki jednak się wyda. - Ja innego doktora chciałam... Taki z Czech, Waszek Homolka… A badania u pana, to nie potrzebuję! Krzysztof od razu wyprosi  pacjentkę z gabinetu. Na korytarzu Lenka wpadnie prosto na Homolkę. Lekarz będzie w szoku i sekundę później odwróci się nagle do Blanki. Gotów na wszystko, by się „ukochanej” pozbyć. - Ja cię bardzo przepraszam...

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 801: Gorący romans Sikorki z księdzem! Hania nigdy nie powiedziała o tym Michałowi

Po chwili w 801 odcinku "Na dobre i na złe" Homolka siłą chwycie Blankę w ramiona i zacznie namiętnie całować! Lenka będzie w szoku, a Radwan wpadnie w jeszcze większą furię. Zaciągnie Vaclava na stronę i zażąda, żeby zostawił Consalidę w spokoju. Waszek wcale się nie przestraszy. Wręcz przeciwnie! Powie Krzysztofowi, żeby wreszcie otworzył oczy, bo straci kolejną szansę na miłość. Po tych słowach w 801 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan odważy się wykonać pierwszy krok. I pierwszy raz pocałuje Blankę!

Na dobre i na złe odc. 801. Blanka (Pola Gonciarz), Vaclav Homolka (Matej Matejka)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 801. Blanka (Pola Gonciarz), Vaclav Homolka (Matej Matejka)
Na dobre i na złe odc. 801. Blanka (Pola Gonciarz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Vaclav Homolka (Matej Matejka)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 801. Blanka (Pola Gonciarz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Vaclav Homolka (Matej Matejka)
Na dobre i na złe odc. 801. Blanka (Pola Gonciarz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Vaclav Homolka (Matej Matejka)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 801. Blanka (Pola Gonciarz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Vaclav Homolka (Matej Matejka)
Na dobre i na złe odc. 801. Blanka (Pola Gonciarz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 801. Blanka (Pola Gonciarz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze