Na dobre i na złe, odcinek 801: Homolka siłą pocałuje Blankę! Wściekły Radwan zrobi z nim porządek - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 801: Homolka siłą pocałuje Blankę! Wściekły Radwan zrobi z nim porządek - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 801: Homolka siłą pocałuje Blankę! Wściekły Radwan zrobi z nim porządek - WIDEO

2021-03-03 21:42

W 801 odcinku "Na dobre i na złe" pocałunek Blanki (Pola Gonciarz) i Homolki (Matej Matejka) na oczach Radwana doprowadzi Krzysztofa do wściekłości, ale sprawi też, że wreszcie otworzy oczy i zrozumie, że zakochał się w młodej stażystce i nie chce jej stracić. Ale ginekolog z Czech siłą całując Blankę będzie myślał tylko o tym jak pozbyć się swojej "żony". Bo do szpitala w Leśnej Górze w 801 odcinku "Na dobre i na złe" podstępem wkradnie się Lenka (Izabela Kapiasova), która też zobaczy Vaclava z inną. Po tej akcji Homolki zazdrosny Radwan nie wytrzyma. Zrobi z rywalem porządek.

"Na dobre i na złe" odcinek 801 - środa, 10.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Blanka, Radwan i Homolka z "Na dobre i na złe" wplączą się w miłosnym trójkąt?! Takie uczuciowe związki między lekarzami z Leśnej Góry nie należą do rzadkości, ale w 801 odcinku "Na dobre i na złe" zrobi się naprawdę poważnie. Bo Homolka wpadnie na pomysł, żeby wzbudzić zazdrość w Krzysztofie. Dlatego na oczach ordynatora ginekologii podaruje Blance kaktusa. Zaraz potem wyjaśni przyjaciółce, że zrobił to celowo, bo Radwan potrzebuje bodźca, żeby wreszcie zaczął działać. I rzeczywiście Krzysztof nie opanuje zazdrości o Blankę.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 802: Kasia umrze przed porodem? Falkowicz będzie ratował dziecko, a nie żonę

Wszystko skomplikuje się jeszcze bardziej kiedy w 801 odcinku "Na dobre i na złe" w szpitalu pojawi się Lenka, "żona" Homolki, przed którą uciekł z Czech do Polski. Podstępem dostanie się na SOR udając pacjentkę! Wmówi Jorge (Adrian Zaremba), że krwawi z dróg rodnych i wymaga natychmiastowej konsultacji ginekologa.

Gdy na oddziale zjawi się Radwan w 801 odcinku "Na dobre i na złe" kłamstwo Lenki jednak się wyda. - Ja innego doktora chciałam... Taki z Czech, Waszek Homolka… A badania u pana, to nie potrzebuję! Krzysztof od razu wyprosi  pacjentkę z gabinetu. Na korytarzu Lenka wpadnie prosto na Homolkę. Lekarz będzie w szoku i sekundę później odwróci się nagle do Blanki. Gotów na wszystko, by się „ukochanej” pozbyć. - Ja cię bardzo przepraszam...

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 801: Gorący romans Sikorki z księdzem! Hania nigdy nie powiedziała o tym Michałowi

Po chwili w 801 odcinku "Na dobre i na złe" Homolka siłą chwycie Blankę w ramiona i zacznie namiętnie całować! Lenka będzie w szoku, a Radwan wpadnie w jeszcze większą furię. Zaciągnie Vaclava na stronę i zażąda, żeby zostawił Consalidę w spokoju. Waszek wcale się nie przestraszy. Wręcz przeciwnie! Powie Krzysztofowi, żeby wreszcie otworzył oczy, bo straci kolejną szansę na miłość. Po tych słowach w 801 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan odważy się wykonać pierwszy krok. I pierwszy raz pocałuje Blankę!

Na dobre i na złe odc. 801. Blanka (Pola Gonciarz), Vaclav Homolka (Matej Matejka)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 801. Blanka (Pola Gonciarz), Vaclav Homolka (Matej Matejka)
Na dobre i na złe odc. 801. Blanka (Pola Gonciarz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Vaclav Homolka (Matej Matejka)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 801. Blanka (Pola Gonciarz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Vaclav Homolka (Matej Matejka)
Na dobre i na złe odc. 801. Blanka (Pola Gonciarz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Vaclav Homolka (Matej Matejka)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 801. Blanka (Pola Gonciarz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Vaclav Homolka (Matej Matejka)
Na dobre i na złe odc. 801. Blanka (Pola Gonciarz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 801. Blanka (Pola Gonciarz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)
Najnowsze