Na dobre i na złe. Rozstania i powroty

i

Autor: Materiały prasowe

Na dobre i na złe, odcinek 797. Wielkie zmiany w Leśnej Górze! Powrót Falkowicza w cieniu gorzkiego pożegnania

2021-02-10 21:00

Jednych bohaterów "Na dobre i na złe czekają łzy szczęścia, innych - smutku. Falkowicz wreszcie wróci do rodziny, ale Leśna Góra może stracić aż dwóch lekarzy...

Koniec Agaty w Na dobre i na złe. Zerwie zaręczyny z gwałcicielem Maksem Begerem! Zawód miłosny wygna ją z Leśnej Góry

Po powrocie do Polski i odbyciu kwarantanny Falkowicz (Michał Żebrowski) wreszcie może zobaczyć się ze swoją rodziną. Nie takiego powitania się jednak z pewnością spodziewał. Nie dość, że profesor dowie się, z jakimi problemami boryka się teraz jego córka Matylda (Amelia Czaja), to jeszcze będzie musiał przywyknąć do obecności swojej szwagierki Aliny (Katarzyna Skrzynecka), z którą w szpitalu musi teraz dzielić gabinet.

Już niebawem miejsca w Leśnej Górze może się zrobić jednak aż za dużo! Dni Maksa Begera (Tomasz Ciachorowski) na stanowisku ordynatora są już policzone. Konica (Robert Koszucki) poinformuje go, że nie zamierza przedłużać z nim umowy. Jakby tego było mało, na wieść o molestowaniu, którego w szpitalu dopuszczał się kardiochirurg, zostawi go także Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra), definitywnie zrywając zaręczyny. Rozżalona lekarka, ku rozpaczy Konicy, sama zacznie myśleć o złożeniu rezygnacji. Czy uda się ją zatrzymać w Leśnej Górze?

Emisja w TV:

Na dobre i na złe

środa 20.55 TVP 2 

Najnowsze