Na dobre i na złe, odcinek 793: Dramat Niny. Śmierć ojca popchnie ją do zemsty na Michale Wilczewskim!

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 793: Dramat Niny. Śmierć ojca popchnie ją do zemsty na Michale Wilczewskim!

Na dobre i na złe, odcinek 793: Dramat Niny. Śmierć ojca popchnie ją do zemsty na Michale Wilczewskim!

2020-12-24 14:40

Nina (Emilia Rostek) z "Na dobre i na złe" w 793 odcinku straci ojca, a Michał Wilczewski (Mateusz Janicki), żeby ją ratować naśle na 15-latkę policję! Zepsuta, wyrachowana przyjaciółka Matyldy (Amelia Czaja), która wkręciła ją w narkotyki będzie przeżywała osobistą tragedię. Ojciec Niny, Kuba Antonowicz (Jacek Król), zostanie brutalnie pobity przez bandytów. Michał cudem uratuje go przed śmiercią, ale nie będzie pewności, że pacjent przeżyje. A kiedy w szpitalu w Leśnej Górze po 15-latkę zjawi się policja, narkomanka poprzysięgnie Michałowi zemstę!

"Na dobre i na złe" odcinek 793 - środa, 23.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 793 odcinku "Na dobre i na złe" Nina przeżyje dramat! Jej ojciec nagle zniknie, a po kilku godzinach niepewności okaże się, że Kuba Antonowicz padł ofiarą bandytów, którzy pobiją go za niespłacone długi. W tych dramatycznych okolicznościach wyjdzie na jaw jak pokrzywdzona przez los jest 15-letnia narkomanka. Straciła matkę, która zmarła dawno temu, a teraz jej ojciec będzie umierający.

Skatowany Kuba w 793 odcinku "Na dobre i na złe" przejdzie operację w szpitalu w Leśnej Górze, którą przeprowadzi Michał Wilczewski. Ojciec Niny będzie na skraju życia i śmierci. A przyjaciółka Matyldy resztę dnia spędzi czekając na wynik operacji... Z każdą chwilą coraz bardziej samotna i przerażona tym co się z nią stanie jak Kuba umrze!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1555: Budzyński odchodzi! Magda dowie się jako pierwsza o decyzji Andrzeja

Po operacji zrozpaczona Nina w 793 odcinku "Na dobre i na złe" wyjawi wreszcie jak ciężkie chwile ostatnio przechodziła. Narkotyki, dilowanie to była ucieczka od tego, co ją czekało w domu. - Chciałabym, żebyś mówił: „Absolutnie się nie zgadzam!”. Albo: „Dziś masz szlaban, zostaniesz w domu, będziesz się uczyć i posprzątasz swój pokój!”. Tak bym chciała...

Na dobre i na złe. Dramatyczny poród Dominiki. Urodzi córkę Marcina, ale szybko stracą dziecko

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Dramatyczny poród Dominiki. Urodzi córkę Marcina, ale szybko stracą dziecko - WIDEO

Tymczasem Michał w 793 odcinku "Na dobre i na złe" zgłosi na policji, że Nina nie ma aktualnie żadnego opiekuna. Ojciec Matyldy będzie się bał, że przestępcy, którzy pobili Kubę zagrożą też jego córce. - Jej ojciec przeszedł właśnie u nas bardzo poważną operację, a wiem, że dziewczyna nie ma nikogo innego. Obawiam się po prostu, że - zostawiona sama sobie - może narobić sobie kłopotów...

A gdy 15-latka w 793 odcinku "Na dobre i na złe" zrozumie, że ma trafić do Izby Dziecka, będzie w szoku. I kolejny raz poczuje się zdradzona, tym razem nie przez ojca, tylko przez Michała, którego jeszcze niedawno chciała poderwać. - Nasłałeś na mnie policję? Dlaczego?... Jak mogłeś?! Nigdy ci tego nie wybaczę! Słyszysz?!- Wiesz, co ci sami ludzie, którzy pobili twojego ojca, zrobiliby z tobą? Nie chciałbym cię widzieć jutro na stole operacyjnym i zszywać ci pękniętej wątroby...- Poradziłabym sobie! Zawsze sobie radziłam!- Masz 15 lat...- Nienawidzę cię!- Trudno. Dla mnie najważniejsze jest to, że będziesz żyła!

Niestety przyjaciółka Matyldy w 793 odcinku "Na dobre i na złe" przysięgnie Michałowi zemstę! W jaki sposób nastolatka będzie się chciała odegrać na Wilczewskim? To się okaże w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" na początku 2021 roku.

Na dobre i na złe odc. 793. Nina (Emilia Rostek), Michał (Mateusz Janicki)

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 793. Nina (Emilia Rostek), Michał (Mateusz Janicki)
Na dobre i na złe odc. 793. Nina (Emilia Rostek), Michał (Mateusz Janicki)

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 793. Nina (Emilia Rostek), Michał (Mateusz Janicki)
Na dobre i na złe, odcinek 791: Nina (Emilia Rostek)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 791: Nina (Emilia Rostek)
Na dobre i na złe, odcinek 791: Nina (Emilia Rostek), Matylda (Amelia Czaja)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 791: Nina (Emilia Rostek), Matylda (Amelia Czaja)
Najnowsze