Na dobre i na złe, odcinek 787: Ta ciąża zaskoczy Michała. Hania nie będzie wiedziała o dziecku - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 787: Ta ciąża zaskoczy Michała. Hania nie będzie wiedziała o dziecku - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 787: Ta ciąża zaskoczy Michała. Hania nadal w szpitalu nie będzie wiedziała o dziecku - ZDJĘCIA

2020-11-04 20:38

W 787 odcinku "Na dobre i na złe" Michał (Mateusz Janicki) zostanie ojcem! Choć Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska) wciąż będzie daleko od Michała, w szpitalu w Branowie, to w Leśnej Górze zjawi się inna ciężarna lekarka, Asia (Maria Stańska-Nowicka), która będzie bardzo bliska Wilczewskiemu. Do tego stopnia, że w 787 odcinku "Na dobre i na złe" poczuje, że chciałby mieć dziecko! Jak to w ogóle możliwe? Co połączy Michała z Asią i dlaczego zakochany w Sikorce chirurg tak nagle zainteresuje się inną kobietą? Zobaczcie ZWIASTUN!

"Na dobre i na złe" odcinek 787 - środa, 4.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Rozłąka Hani i Michała w "Na dobre i na złe" sprawi, że u boku samotnego Wilczewskiego zaczną się pojawiać inne kobiety. W 787 odcinku "Na dobre i na złe" do szpitala w Leśnej Górze przyjedzie lekarka Asia, ale nie po to, by pomóc w leczeniu pacjentów, lecz żeby urodzić dziecko. Będzie bowiem w zaawansowanej ciąży, a do porodu będzie się szykować bez wsparcia ojca dziecka. Właśnie dlatego Michał w 787 odcinku "Na dobre i na złe" postanowi zostać ojcem zastępczym!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 787: Marcin będzie dobierał się do Maksa Berga w windzie - WIDEO

Od pierwszej chwili w 787 odcinku "Na dobre i na złe" zaprzyjaźni się z Asią i pomoże jej jakoś przetrwać ten trudny czas. - Podobno rodzące wściekłe na partnerów rodzą szybciej. Jakbyś potrzebowała zastępstwa… - Podrywasz mnie w trakcie porodu? - zaśmieje się Asia, która będzie zaskoczona podejściem Wilczewskiego. Lekko zdezorientowany Michał, którego intencje zostaną źle odebrane w 787 odcinku "Na dobre i na złe" wspomni Asi o swojej narzeczonej Hani, która leży w innym szpitalu po ciężkiej operacji ratującej życie.

Na dobre i na złe. Hania Sikorka wróci do Leśnej Góry. Znów zagra ją Żmuda Trzebiatowska. Jeden ważny szczegół

- Mam narzeczoną… Chciałbym ją namówić na dziecko, ale… - Michał w 787 odcinku "Na dobre i na złe" przyzna się nowej przyjaciółce, że bardzo chce znów zostać ojcem. Nie miał okazji wychowywać swojej 14-letniej córki Matyldy (Amelia Czaja), ale teraz marzy o dziecku z Hanią. Ciężarna Asia przejrzy Wilczewskiego na wylot i wyczuje jego strach przed... porodem. 

- Powiedzmy, że chętnie ci potowarzyszę przed ostateczną decyzją i deklaracją. Pochodzić z tobą? - zaproponuje przyjaciółce Michał. - Pochodź. Powiedz mi coś, co mnie zirytuje! Michał stanie na wysokości zadania i dzięki niemu w 787 odcinku "Na dobre i na złe" Asia zostanie szczęśliwą mamą.  

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 787: Syn Julki i Barta zażyje narkotyki Matyldy? Dojdzie do tragedii

 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany