Na dobre i na złe, odcinek 784: Matylda szantażowana! Skandal z narkotykami zniszczy rodzinę Falkowicza

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 784: Matylda szantażowana! Skandal z narkotykami zniszczy rodzinę Falkowicza

Na dobre i na złe, odcinek 784: Matylda szantażowana! Skandal z narkotykami zniszczy rodzinę Falkowicza

2020-10-07 19:17

W 784 odcinku "Na dobre i na złe" Matylda (Amelia Czaja) nie uwolni się od koleżanki dilerki. Nina (Emilia Rostek) będzie szantażowała córkę Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) i Falkowicza (Michał Żebrowski). I choć 14-latka zrozumie jak wielki popełniła błąd, sięgając po narkotyki, to przebiegła Nina nie da jej spokoju. Jakby tego było mało w 784 odcinku "Na dobre i na złe" wprosi się do domu Falkowicza, żeby mieć Matyldę na oku i zmusić ją, by sprzedawała dla niej tabletki. Nękana i zastraszana Matylda nie przyzna się Kasi kim naprawdę jest Nina!

"Na dobre i na złe" odcinek 784 - środa, 14.10.2020, o godz. 20.55 TVP2

Matylda z "Na dobre i na złe" uległa pokusie i sięgnęła po narkotyki. Po wypadku, który cudem przeżyła zrozumiała jednak swój błąd. Jednak w 784 odcinku "Na dobre i na złe" nie uwolni się od dilerki Niny, która podaje się za jej koleżankę. Przebiegła nastolatka zacznie szantażować Matyldę. Jeśli nie dostanie pieniędzy, wszyscy dowiedzą się, że wzorowa córka profesora Falkowicza bierze narkotyki. Taki skandal mógłby ją wiele kosztować.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 785: Tragiczny wypadek Hani! Michał nie będzie mógł jej uratować

Choć Matylda w 784 odcinku "Na dobre i na złe" spróbuje się jej pozbyć, to Nina nie da za wygraną. Nie pozwoli wyrzucić się za drzwi. - Nic więcej od ciebie nie wezmę! Na nic te ściemy, możesz stąd spadać! Dilerka jednak się nie podda. W końcu zacznie dziewczynę szantażować. - Jak chcesz. Tylko oddaj mi jeszcze 800 złotych. Sprzedawałam ci tabletki w promocji... Ale jak przestałaś być moją kumpelą, to promocja się skończyła.- Chyba cię pogięło! Wszystko ci zapłaciłam! Wynocha!- Albo mi dajesz teraz osiem stów, albo wołam twoją starą…- A wołaj sobie!- Chcesz, żeby się dowiedziała, że jej ukochana córeczka ćpała? I żeby zadzwoniła do tatusia?

Żebrowski odchodzi z Na dobre i na złe. Uśmiercą profesora Falkowicza, a jego miejsce zajmie seksowna lekarka?

Kilka godzin później Nina w 784 odcinku "Na dobre i na złe" spróbuje za to zmusić Matyldę, by swój dług „odpracowała”. I zaproponuje córce Falkowicza, by została dilerką! - Rozdasz trochę tabletek u klientów i weźmiesz kasę... Banalne.- Czy ty oszalałaś?! Mowy nie ma!- Przed chwilą sama brałaś te tabletki... One ludziom pomagają. A ty pomożesz mnie i będziemy kwita…

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Michał Żebrowski zapowiada powrót Falkowicza! Będzie wyglądał zupełnie inaczej

Jakby tego było mało w 784 odcinku "Na dobre i na złe" Nina wprosi się do domu Kasi i Falkowicza. A przestraszona Matylda zacznie robić wszystko, co jej każe bezwzględna koleżanka. Smuda zgodzi się, żeby Nina została u nich na kilka dni. Dilerka zacznie nękać Matyldę, kontrolować każdy jej ruch, żeby namówić ją do współpracy. A w willi Falkowicza zainteresuje się także majątkiem rodziców swojej ofiary.

Na dobre i na złe odc. 783. Matylda (Amelia Czaja), Nina (Emilia Rostek)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 783. Matylda (Amelia Czaja), Nina (Emilia Rostek)
Na dobre i na złe odc. 783. Matylda (Amelia Czaja)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 783. Matylda (Amelia Czaja)
Na dobre i na złe odc. 782. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 782. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze