Na dobre i na złe, odcinek 782: Matylda po wypadku w ciężkim stanie! Dilerka Nina będzie chciała ją zabić - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 782: Matylda po wypadku w ciężkim stanie! Dilerka Nina będzie chciała ją zabić - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 782: Matylda po wypadku w ciężkim stanie! Dilerka Nina będzie chciała ją zabić - ZDJĘCIA

2020-10-01 20:41

Czy Matylda (Amelia Czaja) z "Na dobre i na złe" umrze po wypadku, który sama spowodowała pod wpływem narkotyków? Co prawda z tej tragedii córka Kasi Smudy (Ilona Ostrowska), Falkowicza (Michał Żebrowski) i Michała (Mateusza Janicki) wyjdzie prawie bez szwanku, ale w szpitalu w Leśnej Górze jej stan gwałtownie się pogorszy. Organizm Matyldy zbuntuje się po odstawieniu narkotyków, ale lekarze nie będą wiedzieli co jej dolega. A kiedy zjawi się jej "koleżanka", dilerka Nina (Emilia Rostek), Matylda w 782 odcinku "Na dobre i na złe" będzie na skraju życia i śmierci! Nina spróbuje ją zabić. Zobaczcie ZWIASTUN "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 782 - środa, 30.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 782 odcinku "Na dobre i na złe" Matylda przeżyje wypadek, ale mimo braku widocznych obrażeń jej stan będzie się cały czas pogarszał. Na wieść o tragedii w Leśnej Górze zjawi się Kasia, która od Michała dostanie niepokojące wieści o ich córce. Wilczewski razu zda jej relację z ostatnich wydarzeń. - Wszystko z nią w porządku! Ma złamaną rękę... Mogło się skończyć znacznie gorzej. Obserwujemy ją tylko pod kątem ewentualnego krwawienia… - Co to było? Wjechał w nią, gdy przechodziła na przejściu dla pieszych? - Podobno obok. Może mu wbiegła… Wykonał gwałtowny manewr, wbił się w drzewo…

I po chwili w 782 odcinku "Na dobre i na złe" Michał doda, że operację kierowcy auta, któremu Matylda weszła pod koła przeprowadza siostra Kasi, znakomita chirurg z USA, Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka). Życie rannego mężczyzny będzie w rękach ciotki Matyldy!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 785: Tragiczny wypadek Hani! Michał nie będzie mógł jej uratować

Kiedy Kasia w 782 odcinku "Na dobre i na złe" zobaczy ranną córkę w jej oczach pojawią się łzy. Przerazi się też, bo nastolatka nie otworzy oczu, nagle zaśnie zupełnie jakby doznała jakiś obrażeń mózgu. Pielęgniarka Asia (Joanna Pach-Żbikowska) uzna z początku, że to reakcja na silny stres – nieświadoma, że organizm Matyldy tak reaguje przez brak narkotyku.

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Gorące igraszki Agaty i Maksa. Michał odnajdzie Hanię. Nowa lekarka zamiast Falkowicza

Prawdę o wypadku Matyldy w 782 odcinku "Na dobre i na złe" pozna za to Nina, od której dziewczyna kupuje narkotyki w szkole.  Gdy tylko usłyszy o wypadku od razu odwiedzi koleżankę w szpitalu.  Spanikuje na myśl, że policja zacznie śledztwo i dzięki Matyldzie dotrze także do niej. - Musisz stąd spadać, nie rozumiesz?! Masz zespół odstawienny, jesteś w szpitalu! Zaraz ci zrobią toksykologię i dupa! Matylda, obudź się! Ty kretynko jedna! Po cholerę żeś tu przylazła?!

Zaraz potem w 782 odcinku "Na dobre i na złe" Nina wciśnie Matyldzie do ust podejrzaną tabletkę, która będzie mogła ją zabić. - Musisz to wziąć... Będziesz znowu normalna, słyszysz? Nikt się nie zorientuje! Teraz, bierz!!!

Na szczęście w pokoju córki zjawi się Kasia, która w 782 odcinku "Na dobre i na złe" od razu wezwie na pomoc Trettera. - Matyldzia, obudź się! Czemu nie można jej dobudzić?! Stefan, przecież to nie jest normalne! Mówiliście, że się mocno uderzyła w głowę...

- Kasia, bez paniki, dobrze? Nie ma objawów oponowych, nie ma niedowładów, oczopląsu, źrenice ma równe. Zrobimy jej TK... Tylko z ostrożności!

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Michał Żebrowski zapowiada powrót Falkowicza! Będzie wyglądał zupełnie inaczej

Kolejne badania Matyldy w 782 odcinku "Na dobre i na złe" nie wykażą urazów w mózgu, ale nikt nie zorientuje się, że córka Kasi bez narkotyków jest na granicy śmierci!

Na dobre i na złe odc. 782. Matylda (Amelia Czaja), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), pielęgniarka Asia (Joanna Pach-Żbikowska)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 782. Matylda (Amelia Czaja), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), pielęgniarka Asia (Joanna Pach-Żbikowska)
Na dobre i na złe odc. 782. Matylda (Amelia Czaja)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 782. Matylda (Amelia Czaja)
Na dobre i na złe odc. 782. Matylda (Amelia Czaja), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Stefan Tretter (Piotr Garlicki), Nina (Emilia Rostek)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 782. Matylda (Amelia Czaja), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Stefan Tretter (Piotr Garlicki), Nina (Emilia Rostek)
Na dobre i na złe odc. 782. Matylda (Amelia Czaja), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Nina (Emilia Rostek)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 782. Matylda (Amelia Czaja), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Nina (Emilia Rostek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze