Na dobre i na złe, odcinek 774: Ciąża Dominiki może ją zabić! Wyjdzie na jaw jej romans z prokuratorem Kąkolem -

2020-04-01 20:18 Ag
Na dobre i na złe, odcinek 774: Ciąża Dominiki może ją zabić! Wyjdzie na jaw jej romans z prokuratorem Kąkolem
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 774: Ciąża Dominiki może ją zabić! Wyjdzie na jaw jej romans z prokuratorem Kąkolem -

W 774 odcinku "Na dobre i na złe" Dominika (Paulina Gałązka) w ciąży usłyszy wstrząsającą diagnozę. Chora na stwardnienie rozsiane dziewczyna Marcina (Filip Bobek) zacznie się bać, że zażywane leki mogą zaszkodzić dziecku. Ale profesor Artur Bart (Piotr Głowacki) uprzedzi Dominikę, że nie to jest dla niej największym zagrożeniem, tylko sama ciąża, która może przyspieszyć rozwój choroby. Zaraz ze szpitala w 774 odcinku "Na dobre i na złe" Dominika trafi na przesłuchanie do prokuratora Kąkola (Marcin Stec). Wyjdzie na jaw, że byli kochankami!

"Na dobre i na złe" odcinek 774 - środa, 1.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Radość Dominiki i Marcina z "Na dobre i na złe" z powodu dziecka szybko pryśnie. A pojawi się strach o życie Dominiki, która choruje na stwardnienie rozsiane. Nie tylko przyszli rodzice będą panikować. Także ojciec Dominiki, prokurator Mirosław Grec (Jacek Mikołajczak), który wcale się nie ucieszy, że zostanie dziadkiem. Właśnie ze względu na stan zdrowia Dominiki.

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 775: Marcin w więzieniu dowie się kto go wrobił w podwójne morderstwo! To zemsta prokuratora Kąkola za Dominikę

W 774 odcinku "Na dobre i na złe" Marcin wciąż będzie przebywał w areszcie, oskarżony o podwójne morderstwo. I właśnie tam spróbuje się dowiedzieć kto gra wrabia w zbrodnię. A pomoże mu w tym Tomasz Zubrzycki (Filip Wałcerz), gangster, którego Molenda śmierć sfingował ponad dwa lata temu i który wpędził lekarza w kłopoty.

Tymczasem ciężarna Dominika w 774 odcinku "Na dobre i na złe" przejdzie badania u Barta i ginekologa Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki). Neurochirurg ostrzeże Dominikę, że ciąża może przyśpieszyć rozwój jej choroby. Poza tym ze względu na dziecko będzie musiała odstawić leki. Ukochaną Marcina ogarnie lęk, że lekarstwa, które do tej pory zażywała na SM, mogły zaszkodzić dziecku. Julka (Aleksandra Hamkało) spróbuje ją pocieszyć, a Krzysztof zapewni, że na razie ciążą rozwija się prawidłowo.

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 775: Kasia w ciąży? Niepokojące wyniki badań żony Falkowicza

W areszcie Marcin w 774 odcinku "Na dobre i na złe" zażąda adwokata, by jak najszybciej wrócić do Dominiki. Grec odmówi mu jednak pomocy. Marcin będzie też świadkiem ataku na Zubrzyckiego. Nawet on będzie przekonany, że Molenda zabił Fałata i pielęgniarkę "Rudą" Izę (Martyna Bazychowska). Dla Molendy stanie się jasne, że to nie Zubrzycki go wrabia. 

Do tego w 774 odcinku "Na dobre i na złe" Kąkol wezwie ciężarną Dominikę na przesłuchanie, ale ona nie zniesie potulnie jego dociekliwych pytań. Za lustrem weneckim będzie stał ojciec Dominiki, który usłyszy jak dziewczyna zarzuca Kąkolowi, że mści się na niej, ponieważ wybrała Marcina. Zagrozi, że powie ojcu o ich dawnym romansie.Ta wiadomość zszokuje Greca do tego stopnia, że zacznie łączyć wszystkie fakty i odkryje, że to Kąkol wrabia Marcina!

Na dobre i na złe odc. 774. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Dominika (Paulina Gałązka)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 774. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Dominika (Paulina Gałązka)
Na dobre i na złe odc. 774. Dominika (Paulina Gałązka)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 774. Dominika (Paulina Gałązka)
Na dobre i na złe odc. 774. Dominika (Paulina Gałązka), Artur Bart (Piotr Głowacki)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 774. Dominika (Paulina Gałązka), Artur Bart (Piotr Głowacki)
Najnowsze