Na dobre i na złe, odcinek 767: Spisek Michała i Kasi przeciwko Falkowiczowi. Zabiorą mu Matyldę?

2020-02-12 13:19 sz
Na dobre i na złe, odcinek 767: Spisek Michała i Kasi przeciwko Falkowiczowi. Zabiorą mu Matyldę?
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 767: Spisek Michała i Kasi przeciwko Falkowiczowi. Zabiorą mu Matyldę?

W 767 odcinku "Na dobre i na złe" Michał (Mateusz Janicki) zacznie spiskować z Kasią (Ilona Ostrowska) przeciwko Falkowiczowi (Michał Żebrowski). Matylda (Amelia Czaja) ogłosi strajk głodowy po tym, jak ojciec po raz kolejny jej czegoś zabroni. Wilczewski w "Na dobre i na złe" mu na to nie pozwoli! Czy Falkowicz straci Matyldę? Sprawdź, co wydarzy się w 767 odcinku.

"Na dobre i na złe" odcinek 767 - środa, 13.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Matylda w "Na dobre i na złe" nigdy nie była łatwym dzieckiem, jednak odkąd weszła w okres dorastania, buntuje się jeszcze bardziej. Ciągle wchodzi w konflikty z Falkowiczem, który z kolei chce kontrolować każdy aspekt życia nastolatki. Kasia tylko rozkłada ręce i stara się nie zwariować.

W 767 odcinku "Na dobre i na złe" Matylda ogłosi strajk głodowy. Dlaczego? Ojciec zabroni jej spotykać się z Olkiem (Marek Zawadzki), motocyklistą, który traktuje dziewczynkę jak młodszą siostrę. 

- Zabronił mi już wszystkiego... Niczego nie tknę, dopóki nie zacznie traktować mnie poważnie! - wybuchnie Matylda w 767 odcinku. 

CZYTAJ >>> Na dobre i na złe, odcinek 767: Chora Dominika przekaże Marcinowi swoją ostatnią wolę - WIDEO

Na dobre i na złe, odc. 767: Matylda (Amelia Czaja)
Autor: Artrama

Oczywiście informacja o konflikcie dotrze do Michała. W 767 odcinku "Na dobre i na złe" Wilczewski stanie po stronie wolności córki. Postanowi poważnie porozmawiać z Kasią - w końcu to on jest jej biologicznym ojcem i ma do tego prawo.
- Andrzej uważa, że nie możemy dać się szantażować…
- A ty się z nim zgadzasz? Moim zdaniem to on jest źródłem problemu! Ogranicza jej swobodę, kontakty, dzisiaj przytargał ją za sobą do szpitala jak jakiegoś więźnia!
- Potrafi być surowy, ale chce dobrze… - Smuda w "Na dobre i na złe" spróbuje tłumaczyć męża. Michał jednak nie odpuści i spróbuje zawiązać pakt.
- Wiem jedno: przykręcanie śruby prowadzi do wzrostu ciśnienia i wybuchu!
- Mam spiskować z tobą przeciwko mężowi?
- Tak. Dla dobra naszej córki! - odpowie jej.

Czy Kasia w 767 odcinku "Na dobre i na złe" przystanie na propozycję Wilczewskiego? Doskonale wie, że Falkowicz wielokrotnie przesadza, obsesyjnie kontrolując córkę. Co z tego wyniknie? Przekonamy się już wkrótce.

Najnowsze