Na dobre i na złe, odcinek 750: Jędrek nie wybaczy matce. Wiktoria stanie po stronie Anny Wilson

2019-10-02 18:59 sz
Na dobre i na złe, odc. 750. Anna Wilson (Martyna Kowalik), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 750. Anna Wilson (Martyna Kowalik), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)

Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) w 750 odcinku "Na dobre i na złe" porzuci Jędrka (Iwo Wiciński)! Nie stanie po jego stronie w konflikcie z matką. Po rozmowie z Anną Wilson (Martyna Kowalik) w 750 odcinku "Na dobre i na złe" spróbuje przekonać chłopca, żeby wybaczył krewnej. Czy plan Wiki się powiedzie? Sprawdź, co wydarzy się w "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 750 - środa, 2.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Jędrek w 750 docinku "Na dobre i na złe" nie będzie chciał widzieć się z Anną Wilson! Z kolei ona nie odpuści i już od samego ranka zacznie polowanie na Wiktorię. Zmusi ją do rozmowy i spróbuje przekonać, żeby wsparła ją w konflikcie z Jędrkiem.

Consalida poradzi się Falkowicza (Michał Żebrowski). Andrzej w 750 odcinku stwierdzi, żeby powinna zweryfikować słowa biologicznej matki chłopca. Po sprawdzeniu informacji w domu dziecka, Wiki stwierdzi, że kobieta nie kłamie i naprawdę chciała dla dziecka dobrze. 

Przeczytaj też >>> Na dobre i na złe, odcinek 750: Jędrek zrani matkę! Brutalne słowa do Anny Wilson

Wieczorem w mieszkaniu Wiktorii Jędrek w 750 odcinku "Na dobre i na złe" powie przyjaciółce, że spotkał się z Anna... Wykrzyczy jej wszystko, co o niej myśli.
- Hej. Widziałem się z nią. Ja wiem, że to jest moja biologiczna matka, ale po prostu... Jakoś nie potrafię jej wybaczyć, wiesz? Szkoda mi tylko tej Ady. Chciałbym mieć taką siostrę.
- Myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś utrzymywał z nią kontakt.
- Oczywiście, że ja będę utrzymywał z nią kontakt. Jest moją siostrą. Wiki? Ty wiesz, że ona chciała dla mnie dobrze?
- Myślę, że mówi prawdę - powie mu Wiki. Czy Jędrek jednak zmieni zdanie?

Co jeszcze wydarzy się w 750 odcinku "Na dobre i na złe"? >>> Na dobre i na złe, odcinek 750: Wiktoria w rozsypce nad grobem Adama w rocznicę śmierci

Najnowsze