Na dobre i na złe odc. 817. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 817. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)

Na dobre i na złe odc. 817 - opis, streszczenie: Hania kłóci się z Michałem o pieniądze

2021-09-29 8:07

"Na dobre i na złe" odcinek 817 w środę, 6.10.2021 o godz. 20.55. "Na dobre i na złe "odcinek 817 - opis, streszczenie: Radwan przyjeżdża do Polski z Izraela, gdzie na próżno szukał syna. Dowiedział się tylko, że Piotr Gawryło wyjechał, zostawiając dziecko samo. Blance udaje się jednak ustalić, gdzie przebywa Kuba.

Hania nie potrafi zapomnieć o Piotrze, który ją zauroczył. W końcu do niego dzwoni, ale udaje, że przez pomyłkę. Niedługo potem wdaje się w kłótnię z narzeczonym. Michał denerwuje się, ponieważ ukochana opłaciła długi matki pieniędzmi, które przeznaczyli na wesele.

W szpitalu pojawiają się nowi pacjenci. Alina i Tretter opiekują się piętnastolatką w zaawansowanej ciąży. Obawiają się, że dziewczyna, wychowanka domu dziecka, padła ofiarą przestępstwa. Doktor Sikorka zajmuje się młodym mężczyzną, Jankiem. Uciekł przed własnym ślubem, spadł ze schodów i w efekcie doszło do kilku złamań.

Najnowsze