Na dobre i na złe odc. 758 - opis, streszczenie: Szczepan oświadcza się Linie

2019-11-27 14:01 oprac. Ag
Na dobre i na złe odc. 758. Lina (Izabela Perez), Szczepan (Kamil Kula)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 758. Lina (Izabela Perez), Szczepan (Kamil Kula)

"Na dobre i na złe" odcinek 758 "Czas decyzji " w środę, 27.11.2019 o godz. 20.55. "Na dobre i na złe" odc. 758 streszczenie: Hania przy wsparciu Kasi wciąż walczy o to, by Lina mogła zostać w Polsce i kontynuować leczenie. Szczepan wpada na pomysł, który mógłby uchronić pacjentkę przed deportacją. Szuka dla niej kandydata na męża.

Początkowo zgłasza się pielęgniarz Robert, który cierpi na raka płuc i nie chce spędzić ostatnich miesięcy życia samotnie. Gdy mężczyzna się wycofuje, Szczepan sam postanawia ożenić się z Liną. Mimo sprzeciwu Hani i ryzyka, jakie ponosi, prosi młodą Libankę o rękę. Dziewczyna przyjmuje jego oświadczyny.

Barbara nabiera podejrzeń w stosunku do swojej nowej przyjaciółki. Gdy odkrywa, co jest powodem konfliktu Hani i jej matki, oburzona wyrzuca Lucynę z domu. Do szpitala trafiają spadochroniarze, ojciec i syn. Obaj ulegli wypadowi podczas lądowania.

Na dobre i na złe odc. 758. Robert (Marcin Gaweł), Lina (Izabela Perez), Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał (Mateusz Janicki), Szczepan (Kamil Kula)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 758. Robert (Marcin Gaweł), Lina (Izabela Perez), Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał (Mateusz Janicki), Szczepan (Kamil Kula)
Na dobre i na złe odc. 758. Robert (Marcin Gaweł), Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska), Szczepan (Kamil Kula)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 758. Robert (Marcin Gaweł), Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska), Szczepan (Kamil Kula)
Na dobre i na złe odc. 758. Szczepan (Kamil Kula)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 758. Szczepan (Kamil Kula)
Najnowsze