Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Nowa Hania zaszokuje wszystkich! Po wakacjach nikt nie pozna Sikorki! – ZDJĘCIA

W "Na dobre i na złe" możemy zobaczyć wielką przemianę jednej z najważniejszych bohaterek! Grająca Hanię Sikorkę Marta Żmuda Trzebiatowska zdecydowała się na totalną metamorfozę. Kiedyś ukochana Michała (Mateusz Janicki), dziś szalejąca na punkcie Miłosza (Mikołaj Roznerrski) lekarka z Leśnej Góry, zdecydowała się na odważny krok. Ciemna, skromna blondynka, którą znamy z "Na dobre i na złe" zamieni się w wampa z najmodniejszą fryzurą - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Nowa Hania w "Na dobre i na złe"! Nie wróci już skromna Sikorka?

Hania w "Na dobre i na złe" to piękna, ale bardzo skromna lekarka. Nigdy nie szalała z fryzurą, a jej wygląd raczej podkreśla fakt, że przede wszystkim jest dobrą, oddaną pacjentom lekarką. Tymczasem grająca Sikorkę gwiazda zdecydowała się na odważną metamorfozę! Czy zmieni się także charakter Hani w nowych odcinkach po wakacjach?

Hania w "Na dobre i na złe" długo była wielką miłością Michała i para miała stanąć na ślubnym kobiercu. Niestety, w dniu ceremonii Sikorka uciekła z samochodu i porzuciła narzeczonego. Wszystko za sprawą boskiego policjanta, Piotra Korbana, którego grał Mikołaj Roznerski. Łatwo było przewidzieć, że kiedy w szpitalu w Leśnej Górze pojawił się bliźniaczo podobny Milosz - gra go również Roznerski -  Sikorka znów się zakochała. 

Fani "Na dobre i na złe" jednak wciąż mają nadzieję, że uwielbiana przez lata para Hania i Michał znów się zejdzie. Czy nowa fryzura Zmudy Trzebiatowskiej oznacza, że i charakter ślicznej lekarki się zmieni?

Gwiazda "Na dobre i na złe" z ciemnej blondynki przefarbowała się na kolor nazywany "ombre". Ciemne włosy przechodzą w bardzo jasny blond, co nadaje bardziej drapieżnego wyrazu twarzy aktorki. Czy znacznie bardziej seksowna, zadziorna Hania odbierze Michała Olenie (Tetiana Malkova)? Przekonamy się w powakacyjnych odcinkach serii! 

Zobacz też: Na dobre i na złe po wakacjach. Olena w ciąży?! Fani nie mają wątpliwości - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze