Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Maks Beger oszaleje z zazdrości o Agatę! Na jego drodze stanie największy wróg

2022-09-27 16:09

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” okaże się, że uczucia Maksa (Tomasz Ciachorowski) do Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra) wcale nie wygasły i są wciąż żywe. Co prawda, Beger weźmie się za stażystkę Oliwię (Irmina Liszkowska), ale nigdy nie pogodzi się z odrzuceniem przez Woźnicką. Tym bardziej, że w kolejnych odcinkach „Na dobre i na złe” będzie musiał patrzeć, jak Agata układa sobie życie u boku jego największego wroga i aż krew go zaleje! Maks oszaleje ze złości i zazdrości, ale na Woźnickiej nie zrobi to żadnego wrażenia. Poznajcie szczegóły!

Maks Beger nigdy nie odpuści sobie Agaty w „Na dobre i na złe”, ale będzie mógł tylko przyglądać się jej szczęściu u boku innego!

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” wyjdzie na jaw, że Maks nigdy nie pogodził się z odrzuceniem przez Agatę, którą wciąż będzie darzył ogromną sympatią. Przypomnijmy, że Beger i Woźnicka rozstali się, gdy kardiolog sam przyznał się swojej ukochanej, że w przeszłości molestował pielęgniarki i nie widział w swoim zachowaniu nic złego. Wówczas, dla Agaty stało się jasne, że ma do czynienia z obrzydliwym zboczeńcem, który całkowicie ją zbajerował, przez co była głucha na ostrzeżenia personelu szpitala. Na szczęście, Woźnicka w porę oprzytomniała i koncertowo rozprawiła się z bydlakiem, choć ich rozstanie również i dla niej nie było łatwe. W poprzednich odcinkach „Na dobre i na złe” Agata postanowiła wyjechać, aby pozbierać się po związku z Maksem i wróciła ze zdwojoną siłą! Beger nie miał sumienia jej zwolnić, w związku z czym Woźnicka stanęła z nim do walki o fotel dyrektora Leśnej Góry i wygrała, a Maks został z niczym…

Poprzedni sezon „Na dobre i na złe” pokazał, że Agata w końcu stanęła na nogi i znów otworzyła się na miłość. Woźnicka bardzo zbliżyła się do Konicy (Robert Koszucki), byłym dyrektorem Leśnej Góry, który najmocniej wspierał ją w walce z Begerem. Agata i Rafał zaczęli spędzać ze sobą coraz więcej czasu, a ich zażyłość nie uszła uwadze jego dzieciom - Jasiowi (Mateusz Bożek) i Adasiowi (Artur Sokólski), którzy upatrzyli w lekarce idealna partnerkę dla ojca i próbowali ich połączyć! Ich starania przyniosą pożądany skutek, gdyż w nowym sezonie „Na dobre i na złe” Woźnicka i Konica znów będą bardzo blisko, a ze swoimi uczuciami nie będą ukrywać się nawet w szpitalu, co zdradził Tomasz Ciachorowski na swojej relacji na Instagramie. To sprawi, że na ich szczęście będzie musiał patrzeć Beger, który nigdy nie pogodzi się z tym, że Woźnicka wybrała jego największego wroga…

- Maks wcale nie jest zazdrosny. Wcale ale to Wcale – podpisał pod nagraniem wyraźnie wkurzony Beger.

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” Maks zrozumie, że Agata wybrała Rafała i już nie ma na co liczyć, gdyż Woźnicka nigdy do niego wróci. Beger nie będzie chciał być gorszy i również zacznie układać sobie życie u boku stażystki Oliwi, która od razu wzbudziła jego zainteresowanie swoją ambicją i mądrością w przeciwieństwie do swojej koleżanki Leny (Weronika Zubowicz). Maksowi szybko uda się owinąć sobie studentkę wokół palca, która podobnie jak Agata, będzie głucha na ostrzeżenia innych lekarzy o podłym zboczeńcu. W nowym sezonie „Na dobre i na złe” Beger omota Oliwię, ale atrakcyjna studentka nie wypełni jego pustki po stracie Agaty, która u boku Rafała będzie naprawdę szczęśliwa!

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze