Na dobre i na złe. Latoszek lubi całować kobiety po rękach

2015-06-25 14:30 Ag

Witek Latoszek (Bartosz Opania) z "Na dobre i na złe" nie jest typem szarmanckiego uwodziciela. Lekarz z Leśnej Góry raczej stroni od flirtów w szpitalu. Wyjątek stanowi tylko Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), do której zawsze miał słabość. Podryw w wykonaniu Latoszka jest raczej oziębły. Co innego Bartosz Opania, który prywatnie jest prawdziwym dżentelmenem. Jaki sposób na kobiety ma Latoszek z "Na dobre i na złe"?

Latoszek z "Na dobre i na złe" nie przyciąga kobiet jak magnes. Aż dziw bierze, że jego i Agatę od lat łączy bliska przyjaźń, a doktor Woźnicka uległa chwili słabości w ramionach Witka. Bo internista z Leśnej Góry to typ introwertyka o ciętym języku.

Patrz: Na dobre i na złe. Marian Opania załatwił pracę wnukowi Filipowi

W kontakach z kobietami jest szorstki, a momentami nawet grubiański i chamski. Zyskuje dopiero przy bliższym poznaniu. Okazuje się, że jest lekarzem całkowicie oddanym ludziom. Kiedy jednak ma problemy lubi ucieczkać i zaszywać się w samotności przed całym światem. O szarmanckich gestach w wykonaniu Latoszka żadna kobieta nie ma co nawet marzeń.

Co innego Bartosz Opania, który prywatnie jest prawdziwym dżentelmenem i w kontaktach z płcią piękną wie jak się zachować, by panie był nim oczarowane.

Aktor z "Na dobre i na złe" w rozmowie z magazynem "Poradnik domowy" przyznał, że uwielbia całować kobiety po rękach. Jest po prostu facetem "starej daty". A dobre wychowanie wyniósł z domu od swojego ojca, Mariana Opanii.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Marek Bukowski zostaje w Na dobre i na złe. Piotr Gawryło wróci z Izraela, ale bez Hany


- Wychowany jestem na Henryku Sienkiewiczu. Choć wiem, że to dziś niemodne, mam głęboko zakodowany, wyniesiony z "Trylogii" model relacji męsko-damskich. Uważam, że mężczyzna powinien być rycerski, dziewczyna niedostępna itd. Ale nie odkrywam się z tym zbyt często… Całuję do tej pory kobiety w rękę, bo sądzę, że jest to fajne, choć wiele kobiet uważa, że nie - powiedział serialowy Latoszek.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Najnowsze