Na dobre i na złe. Marian Opania załatwił pracę wnukowi. Kogo Filip Opania zagra w Na dobre i na złe?

2015-06-20 15:00 tumm

Taki dziadek to prawdziwy skarb! Marian Opania (72 l.) postanowił pomóc swojemu wnukowi w karierze aktorskiej i załatwił mu pracę w serialu "Na dobre i na złe", w którym od lat wciela się w profesora Tadeusza Zyberta.

Marian Opania i jego syn Bartosz (45 l.) to znakomici aktorzy. W ślady dziadka i ojca postanowił pójść także Filip (25 l.), starszy syn Bartka. Chłopak w serialu "Na dobre i na złe" wcielił się w studenta i swoim profesjonalizmem zachwycił kolegów po fachu.

- Dał sobie świetnie radę. Będzie tak samo znakomitym aktorem, jak jego ojciec i dziadek - usłyszeliśmy.

Patrz: Na dobre i na złe. Bartosz Opania z synem na premierze filmu

Okazuje się, że Filip nie chce być amatorem. Młody Opania jest absolwentem Warszawskiej Szkoły Filmowej, co zaprocentowało gościnnymi występami w takich serialach, jak: "Klan", "Na sygnale" czy "Licencja na wychowanie".

Marian Opania musi być zatem bardzo dumny ze swojego wnuka, tym bardziej że to niejedyny talent, który po nim odziedziczył. Filip ma także talent do rzeźbienia w drewnie. W jednym z wywiadów ujawnił, że najstarszy wnuk Filip odziedziczył po nim smykałkę do rzeźbienia. Rzeźbi także Bartosz, który z żoną Agnieszką ma trójkę dzieci: Jakuba (17 l.), Julię (11 l.) i Maksymiliana (9 l.), przyrodnie rodzeństwo Filipa.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

Najnowsze