Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Będzie trzeci sobowtór Piotra Korbana?! To zdjęcie mówi wszystko

2022-10-07 14:43

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” pojawi się kolejny sobowtór zmarłego inspektora Piotra Korbana (Mikołaj Roznerki)?! Dopiero co widzowie poznali Miłosza, laboranta i przyjaciela radiologa Pawła Gracza (Marcin Sianko) z Leśnej Góry, a już Roznerski miałby się wcielić w kolejną rolę? Jedno zdjęcie na Instagramie i Facebooku „Na dobre i na złe”, na którym widać uwielbianego aktora i tajemnicze pytanie produkcji rozgrzało fanów do czerwoności! Czyżby Korban miał trzeciego sobowtóra? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Mikołaj Roznerski pojawi się w „Na dobre i na złe” w kolejnej roli? To zdjęcie rozgrzało fanów serialu!

Nowy sezon „Na dobre i na złe” dostarcza widzom wielu emocji i niespodziewanych zwrotów akcji! Po tragicznej śmierci inspektora Piotra Korbana i aresztowaniu Michała (Mateusz Janicki), Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) zdała sobie sprawę, że tak naprawdę kocha tylko Wilczewskiego, a policjant był jedynie chwilowym zauroczeniem. Uwielbiane matołki postanowiły dać sobie jeszcze jedną szansę, ale ich związek nie przetrwał. Na drodze Michała stanęła piękna Olena (Tetiana Malkova), lekarka z Ukrainy, w której odnalazł swoją bratnią duszę, z kolei Hania natknęła się na sobowtóra Korbana i w pierwszej chwili pomyślała, że to właśnie zmarły inspektor, ale prawda okazała się być zupełnie inna! Dopiero w 855 odcinku „Na dobre i na złe” wyszło na jaw, że Sikorka wpadła w lesie na Miłosza, laboranta i miłośnika nauki, a prywatnie przyjaciela radiologa Pawła, który tylko wyglądem przypomniał zmarłego Piotra. Jednak teraz wszystko może się zmienić!

Na oficjalnych profilach „Na dobre i na złe” na Facebooku i Instagramie ukazało się zdjęcie, na którym nie trudno dostrzec Mikołaja Roznerskiego! Produkcja postanowiła jeszcze bardziej podgrzać atmosferę wobec szokującego powrotu aktora do obsady i zamieściła fotografię z tajemniczym zapytaniem, skierowanym do fanów uwielbianego serialu medycznego TVP!

- Zagadka. Kto jest na zdjęciu? a) Piotr Korban b) Miłosz za czasów studenckich c) trzeci brat bliźniak d) anonimowy chłopak – podpisała produkcja, czym rozbudziła widzów.

Pod zdjęciami „Na dobre i na złe” w mediach społecznościowych wybuchła ogromna dyskusja. Tym bardziej, że atmosferę podgrzał sam Roznerski, który również przyłączył się do zabawy i nakierował fanów na odpowiedź trzeciego brata bliźniaka, na którą także wskazywali nieliczni fani. Spora część zastanawiała się też nad pozostałymi opcjami, a nawet dodawała własną z dopiskiem – Mikołaj Roznerski! Jednak zdecydowana większość nie dała się nabrać produkcji!

 - 3 bliźniak ? – skomentował aktor.

Oczywiście, na zdjęciu faktycznie widnieje postać Mikołaja Roznerskiego, ale z wcześniejszych odcinków „Na dobre i na złe”, a dokładniej z 295, który był zatytułowany „Odurzeni”, a swoją premierę miał 13.05.2007 roku! Wówczas aktor wcielił się w postać pacjenta Leśnej Góry, który pod wpływem środków odurzających miał wypadek na motocyklu, co trafnie zauważyła jedna z fanek serialu, ale na żart produkcji nie dało się nabrać znacznie więcej osób!

- Pamiętam ten odcinek. Bohater Mikołaja był pod wpływem środków odurzających, po wjechaniu motorem w szybę, a druga pacjentka była ruda Dziewczyna o niewybrednym słowniku, której Jędras składał roztrzaskaną w tym samym wypadku nogę – skomentowała fanka.

- Ale jaki stary odcinek ?;

- Stary odcinek ? dużo aktorów wam się powtórzyło;

Zatem uspokajamy widzów „Na dobre i na złe”! Nie będzie trzeciego sobowtóra Piotra Korbana, a w obecnym sezonie przyjdzie nam oglądać wyłącznie Miłosza! No chyba, że produkcja zdecyduje się na taki krok w kolejnej odsłonie? Kto wie!

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Najnowsze