Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 855: Sobowtór Piotra Korbana przyjacielem radiologa Pawła! Hania już go nie pozna – ZDJĘCIA

2022-10-05 21:06

W 855 odcinku „Na dobre i na złe” wyjdzie na jaw tożsamość Miłosza (Mikołaj Roznerski), sobowtóra zmarłego inspektora Piotra Korbana, na którego Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) przypadkiem natknęła się w lesie. Okaże się, że tajemniczy mężczyzna jest laborantem i bliskim przyjacielem radiologa Pawła Gracza (Marcin Sianko) z Leśnej Góry, który zwróci się do niego o pomoc w diagnozie młodej pacjentki z Ukrainy. Co więcej, w 855 odcinku „Na dobre i na złe” Hania i Miłosz będą pracować nad tym samym przypadkiem, a laborant nawet bezpośrednio skontaktuje się z Sikorką, ale ona tym razem już go nie rozpozna…

"Na dobre i na złe" odcinek 855 - środa, 5.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 855 odcinku „Na dobre i na złe” tożsamość Miłosza, sobowtóra inspektora Piotra Korbana, w końcu przestanie być tajemnicą. Co prawda, mężczyźni będą do siebie bardzo podobni wizualnie, co nie uszło również uwadze Hani, która natknęła się na Miłosza w trakcie porannego biegania w lesie i miała omamy, że widzi zmarłego policjanta, to jednak z charakteru i zawodu będą to zupełnie dwie różne postaci, a z wyglądu będą rozróżniać je okulary i zupełnie inny styl ubierania! W 855 odcinku „Na dobre i na złe” wyjdzie na jaw, że Miłosz jest laborantem i wielkim pasjonatem, a prywatnie bardzo bliskim przyjacielem radiologa Pawła, który może im pomóc w nagłym przypadku młodej pacjentki z Ukrainy!

- Mam znajomego, a właściwie to przyjaciel, gdyby dostał trochę materiału wcześniej… mógłby to obejrzeć pod mikroskopem. Miłosz pracuje w laboratorium w mieście, to pasjonat. Może zobaczy coś istotnego – zachwali go Paweł, w związku z czym Hania zgodzi się skorzystać z jego pomocy!

Chwilę później w 855 odcinku „Na dobre i na złe” Paweł i Olena (Tetiana Malkova) znajdą się już w mieszkaniu Miłosza, który faktycznie okaże się być prawdziwym pasjonatem nauki. Laborant chętnie pokaże im swoje nowe wynalazki, a także obieca zająć się wymazem pacjentki, który również bardzo go zaintryguje. W 855 odcinku „Na dobre i na złe” Miłosz już bezpośrednio skontaktuje się z Hanią, aby opowiedzieć jej o swoim odkryciu. W pierwszej chwili jego głos wyda jej się znajomy, ale gdy laborant się przedstawi, to zbije Sikorkę z tropu…

- Dzień dobry, mówi Miłosz, kolega Pawła z laboratorium – przedstawi się, czym wywoła zmieszania na twarzy Hani, które jednak szybko zniknie – Dał mi numer do pani – doda po chwili.

- A tak, tak już kojarzę – przypomni sobie Hania, po czym wypyta go o próbki pacjentki, a jego obserwacje okażą się pomocne w jej diagnozie.

W 855 odcinku „Na dobre i na złe” Hani już nie skojarzy Miłosza ze zmarłym Piotrem Korbanem, a ich kontakt urwie się na tej rozmowie. Jednak po zdjęciach z planu wiemy, że to nie będzie ostatnia scena, w której zobaczymy Miłosza, bo laborant zjawi się również w późniejszych odcinkach w Leśnej Górze i tam także natknie się na Hanię! Jak będzie wyglądało ich ponowne spotkanie? Czy wtedy Sikorka znów zobaczy w nim zmarłego Korbana? Tego dowiemy się już w kolejnych odcinkach „Na dobre i na złe”!

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany