Koniec Na dobre i na złe. Michał zabił córkę Siekierskiego! Zemsta prokuratora wyjdzie na jaw w ostatnim 850 odcinku

i

Autor: Artrama Koniec Na dobre i na złe. Michał zabił córkę Siekierskiego! Zemsta prokuratora wyjdzie na jaw w ostatnim 850 odcinku

Koniec Na dobre i na złe. Michał zabił córkę Siekierskiego! Zemsta prokuratora wyjdzie na jaw w ostatnim 850 odcinku - ZDJĘCIA

2022-05-25 21:42

W 850 odcinku "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw, dlaczego Siekierski (Marek Kalita) nienawidzi Wilczewskiego (Mateusz Janicki). Tak naprawdę wcale nie chodzi o sprawę śmierci Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski), a o wydarzenia, które miały miejsce lata temu! W 850 odcinku "Na dobre i na złe" Tretter (Piotr Garlicki) dowie się prawdy o córce prokuratora, którą zabił Michał! Chociaż lekarz z pewnością ledwo pamięta wydarzeń z tamtych dni, Siekierski stracił dziecko i teraz zrobi wszystko, by zniszczyć Wilczewskiego. Odwet za śmierć córki będzie miała fatalne skutki?

"Na dobre i na złe" odcinek 850 ostatni przed przerwą wakacyjną - środa, 1.06.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 850 odcinku "Na dobre i na złe" odbędzie się ostateczna rozprawa Michała, która ma zaważyć na jego dalszym życiu. Skończy za kratami czy wyjdzie na wolność? Zanim wszystko rozstrzygnie się w sądzie, Tretter postanowi przeprowadzić własne śledztwo, które ujawni nowe fakty z przeszłości. Tretter w 850 odcinku "Na dobre i na złe" spotka się z Ewą (Sylwia Nowiczewska), byłą partnerką prokuratora, która powie mu prawdę o zemście i zniszczeniu, które jakie sieje Siekierski.

- My... mieliśmy małą córeczkę. To była operacja przepukliny, 12 lat temu. Wyglądało niegroźnie. Dwa dni po zabiegu... zmarła z powodu niewydolności wielonarządowej.(...) Doktor Wilczewski był w składzie zespołu, który operował moją córkę...Nigdy nie winiłam lekarzy, ale Waldemar... On nigdy nie potrafił się pogodzić z tą stratą - cytuje światseriali.pl słowa Ewy, a Tretter poskłada poszczególne elementy układanki. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2641: Bożena po odzyskaniu Tadzia usłyszy od Kodura, że Zaborski brał udział w porwaniu - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Okazuje się, że w 850 odcinku "Na dobre i na złe" Siekierski zrobi wszystko, by wsadzić Wilczewskiego na długie lata do więzienia nie dlatego, że rzekomo zabił Piotra, a z powodu śmierci dziewczynki. Ewa jasno przekaże Tretterowi, że były partner jest żądny zemsty i uwziął się na lekarza. Stefan w 850 odcinku "Na dobre i na złe" przekaże nowe informacje Falkowiczowi (Michał Żebrowski), który zgromadzi dowody świadczące o niewinności Wilczewskiego. Andrzej obali zeznania świadka, który rzekomo widział Michała, który wchodzi za Korbanem do kamienicy. 

- Wysoki Sądzie, chcę zabrać głos! Mam informacje, fakty, które mogą rzucić nowe światło na sprawę! (...) Wykonaliśmy w szpitalu badania przedniego odcinka oka za pomocą lampy szczelinowej, które potwierdziło, że pan Bogusław Zemła ma zaćmę.(...) Nie mógł widzieć doktora Wilczewskiego wchodzącego na tą nieszczęsną klatkę schodową - zezna Falkowicz, obalając zeznania świadka, na których oparł się prokurator. 

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Franka i Paweł ofiarami chłopaka Basi. Jasiek sprytnie podejdzie Zduńskich w ostatnim 1665 odcinku - ZDJĘCIA, WIDEO

Podczas ostatecznej rozprawy sądowej Wilczewskiego w 850 odcinku "Na dobre i na złe" rozpęta się wojna, a Siekierski niemal wyjdzie z siebie, bo Falkowicz obali jego dowody. Oczywistym będzie, że Wiczewski nie spowodował śmierci dziewczynki umyślnie, działał w zespole, a lekarze nie mieli wtedy jak uratować dziecka. Chociaż to wielka tragedia dla prokuratora, nie uda mu się dokonać zemsty po latach. Zeznania lekarzy z Leśnej Góry i samego Falkowicza przyczynią się do uniewinnienia Michała. Kiedy wyjdzie z sądu, wreszcie będzie mógł przytulić Hanię (Marta Żmuda Trzebiatowska). 

Na dobre i na złe. Radwan pacjentem Blanki! Będzie jęczał przy ukochanej jak dziecko
Najnowsze