Koniec Na dobre i na złe. Michał wyjdzie z więzienia i znów będzie z Hanią w ostatnim 850 odcinku - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Koniec Na dobre i na złe. Michał wyjdzie z więzienia i znów będzie z Hanią w ostatnim 850 odcinku - ZDJĘCIA

Koniec Na dobre i na złe. Michał wyjdzie z więzienia i znów będzie z Hanią w ostatnim 850 odcinku - ZDJĘCIA

2022-05-25 21:42

Michał (Mateusz Janicki) wyjdzie na wolność w ostatnim, 850 odcinku "Na dobre i na złe". Wilczewski wiele przeszedł w związku z oskarżeniem o śmierć Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski), ale z wielką pomocą Trettera (Piotr Garlicki) uda się oczyścić lekarza z zarzutów. Duży udział w ostatecznej rozprawie Michała w 850 odcinku "Na dobre i na złe" będzie miał Falkowicz (Michał Żebrowski), który przedstawi dowody na to, że świadek całego zajścia z udziałem Wilczewskiego nie jest wiarygodny. Michał wyjdzie na wolność i wróci do Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska)? Zobaczcie ZDJĘCIA jak się skończy "Ba dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną!

Koniec "Na dobre i na złe" odcinek 850 - środa, 1.06.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Koniec "Na dobre i na złe" będzie finałem sprawy Michała, który został oskarżony o spowodowanie śmierci Piotra Korbana, który po zepchnięciu ze schodów przez Sebę (Wacław Warchoł) wylądował na stole operacyjnym. Policjant zmarł, a niedługo po tym prokurator Siekierski (Marek Kalita) postawił lekarzowi zarzuty spowodowania śmierci pacjenta. Wilczewski sporo czasu spędził w areszcie, a personel Leśnej Góry myślał, jak może pomóc koledze. W potrzebie nie zostawiła go Hania, która czeka na wyjście byłego narzeczonego na wolność. W końcu będą razem?

Sprawa Michała rozstrzygnie się w 850 odcinku "Na dobre i na złe". Właśnie wtedy Tretter postanowi intensywnie działać i odnajdzie świadka, który rzekomo widział Wilczewskiego, kiedy ten miał wejść na klatkę schodową tuż za Korbanem. Okaże się, że mężczyzna cierpi na zaćmę, która uniemożliwia mu dokładne widzenie. W międzyczasie Siekierski spotka się z dawną kochanką Ewą, która zorientuje się, że prokurator prawdopodobnie mści się na Wilczewskim za to, że lata temu lekarz wchodził w skład lekarzy, operujących córkę Siekierskiego. Dziewczynka wtedy zmarła, a Siekierski uznał, że to wina Wilczewskiego! Teraz wykorzystuje śmierć Korbana, by zemścić się za przeszłość.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1662: Magda nie wybaczy Andrzejowi zdrady. Smutny koniec Budzyńskich! Nie będą już razem nawet pracować

W 850 odcinku "Na dobre i na złe" była kochanka prokuratora przekaże swoje podejrzenia Tretterowi, a on podzieli się przemyśleniami z Falkowiczem. Właśnie Andrzej stanie się świadkiem w sądzie, który udowodni, że świadek zdarzenia ma problemy ze wzrokiem i nie może uchodzić za wiarygodnego. Falkowicz w ostatnim, 850 odcinku "Na dobre i na złe" poinformuje sąd o zaćmie, na którą cierpi świadek - pan Bogdan. Dzięki temu rzuci nowe światło na całą sprawę.

W finale 850 odcinka "Na dobre i na złe" Michał wyjdzie na wolność i zostanie oczyszczony z zarzutów. Siekierskiemu nie uda się wsadzić Wilczewskiego do więzienia na długie lata. Po wyjściu z sądu na Michała będzie czekała stęskniona Hania, która od początku wierzyła w jego niewinność. Jej relacja z Korbanem odejdzie w zapomnienie, a Wilczewski ucieszy się na widok byłej narzeczonej. Wygląda na to, że jest szansa, by para znów była razem, szczęśliwa i zakochana. 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 5 sezon. Ania znów będzie miała niepokojące wizje. To ona przewidzi dramat bliźniaczki Julii

Na dobre i na złe. Salowa Halinka poniesie karę za zamianę dzieci Falkowicza i Bolka
Najnowsze