Na dobre i na złe

Koniec Na dobre i na złe. Aktorzy pożegnali się z serialem - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-07-16 9:18

Aktorzy "Na dobre i na złe" pożegnali się z serialem! Lekarze z Leśnej Góry nagrali właśnie ostatnie sceny i podziękowali nie tylko z ekipie "Na dobre i na złe", ale przede wszystkim widzom. Sławomir Wierzbicki, który od lat wciela się w sanitariusza Sławka, pomachał na do widzenia Joannie Gawryło (Monika Kaleńska), Marcinowi Molendzie (Filip Bobek) i Blance (Pola Gonciarz), z kolei Borys (Marcin Zacharzewski) wystosował do fanów specjalny apel. Zatem czy to oznacza koniec uwielbianego medycznego serialu TVP2? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej w WIDEO i GALERII ZDJĘĆ!

Aktorzy pożegnali "Na dobre i na złe"! Lekarze z Leśnej Góry ostatni dzień na planie przed wakacyjną przerwą

Na planie "Na dobre i na złe" właśnie padły ostatnie klapsy, a to oznacza, że koniec sezonu stał się faktem. Mimo iż widzowie obejrzeli ostatni odcinek pod koniec maja, gdyż Telewizja Polska zdecydowała się przyśpieszyć letnią ramówkę, to aktorzy w tym czasie nie próżnowali i regularnie pojawiali się w Leśnej Górze, aby kręcić dla widzów nowe odcinki. Dokładnie tak samo jak czyniły to inne seriale TVP2 - "M jak miłość", gdzie jeszcze trwają zdjęcia czy "Barwy szczęścia" i "Na sygnale", gdzie także zaczęły się przerwy wakacyjne. A teraz przyszła kolej na "Na dobre i na złe", gdyż czołowi bohaterowie właśnie pożegnali się z serialem i jego ekipą, ale przede wszystkim widzami!

Sławomir Wierzbicki pokazał na swojej relacji na Instagramie pożegnanie Joanny Gawryło, Marcina Molendy i Blanki Consalidy z "Na dobre i na złe". Uwielbiani aktorzy zagrali już swoje ostatnie sceny przed wakacyjną przerwą i pomachali na do wiedzenia nie tylko ekipie, ale także fanom medycznego serialu TVP2!

- Pa! Miłych wakacji! - życzył im Sławomir Wierzbicki.

Chwilę później w kadrze pojawił się Borys Jakubek, który wyjaśnił widzom "Na dobre i na złe", że aktorzy znikają, ale tylko na czas przerwy wakacyjnej! Marcin Zacharzewski pożegnał widzów i złożył im wyjątkowe życzenia na ten czas.

- Kochani, do zobaczenia po wakacjach! Cześć! - wytłumaczył Marcin Zacharzewski.

Zatem wszystkich widzów "Na dobre i na złe" uspokajamy, gdyż koniec sezonu nie oznacza, że nie zobaczą oni nowych odcinków, które wrócą na antenę TVP2 już na przełomie sierpnia i września. Obecnie na planie "Na dobre i na złe" odbędzie się przerwa i aktorzy nie będą nagrywać scen, ale fani mogą być spokojni, gdyż są one nagrane z dużym wyprzedzeniem, w związku z czym w jesiennej ramówce z pewnością ich nie zabraknie! Tak samo jak emocji, gdyż w nowym sezonie po wakacjach będzie się działo naprawdę sporo! A aktorzy wrócą na plan już po przerwie wakacyjnej!

Koniec Na dobre i na złe. Aktorzy zagrali już ostatnie sceny!
Najnowsze