Gwiazdy ogłosiły koniec Na dobre i na złe. Hania Sikorka i Maks Beger znikają z serialu. Nie tylko oni!

i

Autor: Instagram Gwiazdy ogłosiły koniec Na dobre i na złe. Hania Sikorka i Maks Beger znikają z serialu. Nie tylko oni!

Gwiazdy ogłosiły koniec Na dobre i na złe. Hania Sikorka i Maks Beger znikają z serialu. Nie tylko oni!

2021-07-29 0:48

Koniec "'Na dobre i na złe". Serialowi Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Maks Beger (Tomasz Ciachorowski) ogłosili zaprzestanie prac na planie. Nie tylko oni! Aktorzy żegnają się z "Na dobre i na złe" i dodają, że ekipa starała się jak najszybciej zakończyć nagrywanie kolejnych odcinków. Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) pojawiła się w pracy po dłuższej nieobecności, a już zapowiada przerwę! Co się dzieje na planie jednego z topowych seriali TVP? Znamy odpowiedź i dalsze losy aktorów.

Koniec "Na dobre i na złe". Co się dzieje na planie?

Szok dla widzów "Na dobre i na złe". Niedawno aktorzy chwalili się postępami prac do nowych odcinków serialu, a już zapowiadają koniec! Na oficjalnym profilu "Na dobre i na złe" na Instagramie pojawiło się wideo, w którym serialowi Maks, Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka) oraz Agata donoszą, że czas na przerwę w pracy! Chociaż była narzeczona Begera wróciła do serialu po dłuższej nieobecności, już teraz znów odchodzi.

Nie tylko ona, bo wiadomo już, że cała ekipa hitu TVP robi sobie przerwę! Na szczęście wierni fani mogą być spokojni, bo serial powróci na antenę w jesiennej ramówce. Aktorzy ogłosili, że udają się na wakacyjną przerwę, tak samo jak cała produkcja, która tworzy "Na dobre i na złe". Ekipa telewizyjna potrzebuje odpocząć i dopiero po przerwie powróci kończyć nagrywanie dalszych odcinków. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3270: Iga już nigdy nie zobaczy Michała. Psychopatka Klaudia załatwi go jak Kingę Brzozowską

Mikołaj Roznerski wygadał się ile zarabia w Na dobre i na złe! Nie uwierzycie ile bierze kasy. Nawet znane aktorki go wyśmiały

- Taka sytuacja ? Niebawem wracamy z relacjami z planu nowego sezonu #nadobreinazłe a tymczasem udajemy się na krótką przerwę, życząc Wam i sobie wytchnienia, beztroski i satysfakcjonującego wypoczynku! ? #wakajki #lato #nadobreinazłe wideo: @katarzyna_skrzynecka_official - można przeczytać na pod wideo na oficjalnym profilu "Na dobre i na złe". Trójka bohaterów opowiada, że ekipa realizująca serial bardzo spieszyła się z jego szybkim zakończeniem, by móc pójść na urlop. 

Przeczytaj: M jak miłość. Upadek ciężarnej Patrycji. Jedna schadzka Łukaszem będzie ją kosztować wszystko

Wiadomo już, że w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" będzie rozwijała się znajomość Hani i Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski), który nie odpuści zauroczenia piękną lekarką. Tu zrodzi się konflikt, bo Michał (Mateusz Janicki) nie zrozumie nagłego zainteresowania policjanta jego partnerką. Przemówi przez niego zazdrość i zaczną się kłopoty. Agata z "Na dobre i na złe" znów pojawi się w życiu Begera, który skupi się na dziecku. Nie wiedział, że ma syna, ale pojawienie się byłej narzeczonej mocno zmieni bieg wydarzeń. Ekipa "Na dobre i na złe" zajmie się realizacją kolejnych scen dopiero po przerwie. 

Najnowsze