Blanka z Na dobre i na złe już tak nie wygląda! Pola Gonciarz drastycznie obcięła włosy! A teraz się tłumaczy dlatego to zrobiła

i

Autor: Artrama/ Instagram Blanka z Na dobre i na złe już tak nie wygląda! Pola Gonciarz drastycznie obcięła włosy! A teraz się tłumaczy dlatego to zrobiła

Blanka z Na dobre i na złe już tak nie wygląda! Pola Gonciarz drastycznie obcięła włosy! A teraz się tłumaczy dlatego to zrobiła

2021-06-22 8:29

Pola Gonciarz, czyli Blanka z "Na dobre i na złe" przeszła radykalną metamorfozę! 22-letnia aktorka skróciła swoje piękne, długie czarne włosy i zmieniła się nie do poznania. Za przemianą gwiazdy "Na dobre i na złe" stoi ważny powód i co najważniejsze dostała zgodę produkcji serialu na obcięcie włosów. Bo w nowym sezonie "Na dobre i na złe" w życiu Blanki zajdą przełomowe zmiany, a jej nowy wygląd doskonale odda charakter tego co się wydarzy. Pola Gonciarz na Instagramie nie ukrywała dlaczego obcięła włosy, a jej wyjaśnienia spotkały się z natychmiastową reakcją fanów. Zobaczcie jak teraz wygląda Blanka z "Na dobre i na złe"!

Czy Blanka z "Na dobre i na złe" też przejdzie metamorfozę?

Pola Gonciarz w "Na dobre i na złe" gra od ponad sześciu lat i początkowo nic nie wskazywało na to, że niepokorna i zbuntowana córka Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) zagości w serialu na dłużej. Wątek Blanki z czasem stał się jednym z głównym w "Na dobre i na złe", a ostatnio rozpalał mnóstwo emocji za sprawą uczucia jakie zrodziło się między młodą stażystką z ginekologii, a ordynatorem oddziału, Krzysztofem Radwanem (Mateusz Damięcki). Ich miłość rozkwitnie w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021, a Blanka udowodni, że ogromnej różnicy wieku jaka dzieli ją z Radwanem jest gotowa na poważny związek. Do tego młoda Consalida przejdzie metamorfozę!

Nie przegap: Marysia z M jak miłość odmłodziła się w szybki sposób. Trudno rozpoznać 56-letnią Małgorzatę Pieńkowską w nowej fryzurze - ZDJĘCIA

Przemiana Blanki w "Na dobre i na złe" będzie związana z tym, że właśnie teraz Pola Gonciarz obcięła włosy! Na swoim Instagramie 22-letnia aktorka pokazała fanom kulisy wizyty w salonie fryzjerskim, związanej nie tyle z odważną decyzją o nowej fryzurze, ale chęci niesienia pomocy innym. Bo gwiazda "Na dobre i na złe" po obcięciu włosów przekazała je na rzecz fundacji fundacji Rak’n’Roll.

"Życie za krótkie jest na jedną fryzurę ❤️ #newhaircut Już kolejny raz dzięki @da_midays w @atelierstylissimo oddaje swoje włosy na fundacje! I przy okazji spełniam swoje małe marzenie ❤️ A dla tych którzy martwią się -czemu takie krótkie- „włosy nie ręka, odrosną” ❤️☺️ - napisała Gonciarz, jednocześnie zamykając usta tym wszystkim, którzy uważają, że teraz ma za krótkie włosy!

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Pielęgniarka Dagmara pogodzi się z Begerem, który tak ją skrzywdził! To wideo mówi wszystko!

Sprawdź też: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Blanka i Radwan będą razem! Połączy ich dziecko - ZWIASTUN

Już nie pierwszy raz Blanka z "Na dobre i na złe" w tak szczytnym celu zaryzykowała radykalną zmianę wizerunku. Dwa lata temu razem ze swoją ekranową mamą Wiktorią skróciła włosy, które przekazała dla fundacji. Trzeba jednak przyznać, że teraz metamorfoza Poli Gonciarz jest jeszcze odważniejsza. Po długich, czarnych włosach aktorki z "Na dobre i na złe" nie ma już śladu! Jak teraz wygląda Pola Gonciarz?

Zobaczcie przemianę gwiazdy "Na dobre i na złe" w naszej GALERII ZDJĘĆ >>>

Najnowsze