Zniknęli z M jak miłość, a teraz świetnie się bawią. Olga Szomańska i Sławek Uniatowski niczego nie żałują? - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Zniknęli z M jak miłość, a teraz świetnie się bawią. Olga Szomańska i Sławek Uniatowski niczego nie żałują? - ZDJĘCIA

Zniknęli z M jak miłość, a teraz świetnie się bawią. Olga Szomańska i Sławek Uniatowski niczego nie żałują? - ZDJĘCIA

Marzenka (Olga Szomańska) w "M jak miłość" zginęła tragicznie razem z ukochanym Andrzejkiem (Tomasz Oświeciński). Leszek (Sławek Uniatowski) stracił wszystkie pieniądze i wyjechał w świat z Joasią - Barbara Kurdej-Szatan została wyrzucona z TVP. Grający ich aktorzy bezpowrotnie odeszli z serialu, ale jak widać nic sobie z tego nie robią! Jak ujawniła na swoim profilu na Instagramie Katarzyna Cichopek (Kinga Zduńska) Szomańska i Uniatowski rewelacyjnie się bawią i nie wygląda, aby żałowali straty ról w "M jak miłość". Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ jak szaleją gwiazdy , które straciły role w serialu!

Oni już nie wrócą do "M jak miłość". Szomańska i Uniatowski szaleją za kulisami

Śmierć Marzenki i Andrzejka w "M jak miłość" była jednym z najsmutniejszych wydarzeń w historii serialu. Ale grające ich gwiazdy żyją dalej i wydaje się, że nawet po stracie ważnych ról znaleźli sposób na szczęście. Olga Szomańska poświęciła się drugiej swojej pasji, śpiewaniu, a Tomasz Oświeciński dostał rolę w zagranicznym serialu! Nie tylko oni nie płaczą po odejściu z serialu. 

Grająca Joasię w "M jak miłość" Barbara Kurdej-Szatan wyleciała z dnia na dzień z serialu po swoich skandalicznych wypowiedziach na temat żołnierzy strzegący polskich granic. Jej serialowy amant Leszek stracił natychmiast rolę razem z nią, bo bez Chodakowskiej Krajewski nie miałby już tam co robić. Jednak i Leszek z "M jak miłość" rewelacyjnie bawi się grając i śpiewając i okazuje się, że Szomańska z radością mu towarzyszy! Zobacz w GALERII ZDJĘĆ, jak szalały byłe gwiazdy "M jak miłość" za kulisami festiwalu w Opolu! 

Nie przegap: M jak miłość. Iza i Marcin stracą dzieci w nowym sezonie! Skatowana matka Amelki wróci i odbierze im córki

Marzenka i Leszek z "M jak miłość" w otoczeniu rozbawionej grupy ludzi brawurowo wykonali wielki hit Beaty Kozidrak "Do lata, piechotą będę szła". Wszystko to działo się za kulisami festiwalu, tuż przed koncertem z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej. Na ZDJĘCIACH widać, jak gwiazdy wspaniale czują się w muzycznej skórze. Czy naprawdę nie żałują swoich ról w "M jak miłość"?

Tęskni pani za grą w serialu "M jak miłość"? - pytali Szomańskiej na jej profilu na Instagramie, a profil "M jak miłość" to wszystko opublikował na swoim Instastory. 

Tak, tęsknię za ekipami, które tworzyły serial, pracując ze mną dzień w dzień od rana do nocy. Tego mi najbardziej brak, mojej takiej przyszywanej rodziny - wyznała Marzenka z "M jak miłość".

I choć fani "M jak miłość" tęsknią wciąż za Marzenką i Andrzejkiem i wątkiem wielkiej miłości Leszka do Joasi, grających ich aktorzy pokazują, że życie toczy się dalej i lepiej śpiewać, niż zalewać się łzami... - Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Zobacz też: Pamiętacie Agę z M jak miłość? Córka Małgorzaty Pieńkowskiej jest już nie do poznania- ZDJĘCIA

M jak miłość. Kinga i Piotrek wyjadą z Warszawy w nowym sezonie. Wszystko przez koszmar, który rozegra się w życiu ich bliskich
Najnowsze