Z Franki z M jak miłość zrobiła się niezła gwiazda. Dominika Kachlik chwali się obstawą na planie

i

Autor: Instagram Z Franki z M jak miłość zrobiła się niezła gwiazda. Dominika Kachlik chwali się obstawą na planie

M jak miłość

Z Franki z M jak miłość zrobiła się niezła gwiazda. Dominika Kachlik chwali się obstawą na planie - ZDJĘCIA

2022-08-09 15:52

Gwiazda "M jak miłość" czuje się jak prawdziwa gwiazda! Dominika Kachlik zyskała dużą popularność dzięki roli Franki w hicie TVP2, żony Pawła (Rafał Mroczek). Chociaż początkowo nie zanosiło się na to, że Zduński oświadczy się, a potem ożeni z góralką, tak się właśnie stało, a wątek Franki jest cały czas rozbudowywany. W nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej rola Franki będzie kluczowa w życiu Zduńskiego i nie tylko. Dominika Kachlik nie ogranicza się jednak do jednego serialu i chętnie pokazuje kulisy kręcenia innych produkcji. Zachowuje się jak prawdziwa gwiazda!

Dominika Kachlik się rozkręca! Gwiazda "M jak miłość" ma całą obstawę na planie 

Franka pojawiła się w "M jak miłość" stosunkowo niedawno, początkowo jej rola nie była wielce znacząca. Kręciła się wokół Pawła, ale on nie był zdecydowany na poważniejszy krok. Widzowie zapewne nie spodziewali się, że aż tak rozwinie się wątek góralki i Zduńskiego, który w poprzednich odcinkach "M jak miłość" wzięli ślub, obecnie mieszkają razem i planują przyszłość. W nadchodzącym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022 nie będzie jednak kolorowo, bo na jaw wyjdą kłamstwa kobiety o ciąży i życiu w USA. Do Polski przyleci jej syn Adam (Liam Cuthbert), a Paweł pozna prawdę o synu żony, którego ta porzuciła 10 lat temu w Stanach. To nie będzie łatwy czas w życiu Zduńskiego, ale małżeństwo prawdopodobnie się nie rozpadnie, nawet mimo licznych oszustw. Ta miłość przejdzie wszystko?

Przeczytaj też: Łukasz z M jak miłość nie pojawia się na planie, bo Jakub Józefowicz wyjechał! Co dalej z rolą ukochanego Patrycji? - ZDJĘCIA

Nowa rola Dominiki Kachlik. Gwiazdorzy na planie "Braci"?

Dominika Kachlik rozwija swoją aktorską karierę i na jesieni widzowie zobaczą ją w nowej odsłonie. Aktorka nie znika z "M jak miłość", nadal będzie wcielać się w rolę Franki, ale podjęła też współpracę z Polsatem, gdzie wystąpi w serialu "Bracia". Jak sam tytuł wskazuje, będzie to historia czterech mężczyzn, którzy borykają się z problemami życia codziennego i nie tylko. W główne role wcielą się: Piotr (Piotr Stramowski) - architekt i biznesmen, Alek (Mateusz Kościukiewicz) - psycholog-terapeuta, Wojtek (Damian Kret) - kucharz-marzyciel i Adam (Nikodem Rozbicki) - szalony muzyk, który szybko rozkochuje w sobie i jeszcze szybciej porzuca niemal wszystkie napotkane kobiety. Kachlik wystąpi w roli Zosi, która najbliżej związana będzie z serialowym Piotrem. Aktorka chwali się obecnością na planie, gdzie do dyspozycji ma sztab profesjonalistów!

W udostępnionym przez Kachlik wideo na Insatgramie widać, że o aktorkę dba kilka osób jednocześnie. Czeszą ją, poprawiają ubranie i malują. "Poprawki na 10 rąk" - brzmi podpis na wideo. Kachlik faktycznie może liczyć na fachową pomoc. Jak wypadnie w roli Zosi? Przekonamy się niebawem.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Przerwa w emisji serialu w TVN! Na nowe odcinki trzeba będzie sporo czekać

Na występ gwiazdora M jak miłość przyszły 2 osoby! A i tak Marcin Mroczek jest zadowolony
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany