Wypadek gwiazdy M jak miłość. Monika Mielnicka o krok od tragedii! Pękła jej opona

2020-08-06 13:11 sz
Wypadek gwiazdy M jak miłość. Monika Mielnicka o krok od tragedii! Pękła jej opona
Autor: INSTAGRAM Wypadek gwiazdy M jak miłość. Monika Mielnicka o krok od tragedii! Pękła jej opona

Gwiazda "M jak miłość" Monika Mielnicka znalazła się o krok od tragedii! Serialowa Lilka miała wypadek, który mógł skończyć się dramatem. Opona w jej samochodzie wygląda, jakby eksplodowała! Aktorka "M jak miłość" miała wiele szczęścia, że nie skończyło się to gorzej. Na swoim Instagramie podzieliła się z fanami drastycznym zdjęciem.

"M jak miłość" po wakacjach 2020 od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Gwiazda "M jak miłość" Monika Mielnicka miała koszmarny wypadek! Podczas jazdy samochodem pękła jej opona. Nie jest to mała dziurka - ogromna część gumy pękła, felga została wgięta do środka, a całe koło wygląda, jakby za moment miało się urwać! Nie wiadomo, co doprowadziło do takich zniszczeń, mamy jednak nadzieję, że młoda aktorka "M jak miłość" nie miała kolizji, a tylko przypadkowo najechała na jakąś przeszkodę. Na szczęście Monice Mielnickiej nic się nie stało. Na swoim Instagramie pożaliła się fanom i opublikowała zdjęcie z wydarzenia. "Dalej chyba nie pojadę..." napisała. Zdecydowanie będzie musiała szukać pomocy w warsztacie!

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka napadnięta?! Po brawurowej ucieczce wyląduje na śmietniku

Lilka w "M jak miłość" wybaczy Ali! Szokujące wideo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

M jak miłość. Lilka (Monika Mielnicka)
Autor: INSTAGRAM M jak miłość. Lilka (Monika Mielnicka)

A co wydarzy się u serialowej Lilki w "M jak miłość" po wakacjach 2020? Żona Mateusza nareszcie odżyje po koszmarze, który spotkał ją w ubiegłym sezonie. Wygląda na to, że podrzucenie narkotyków przez Alę (Alicja Ostolska) ujdzie jej na sucho i pogodzi się z przyjaciółką. Niedługo później Lilka zmieni zetnie grzywkę, zmieni styl i zacznie się malować. Przejdzie nie tylko zewnętrzną, ale i wewnętrzną przemianę.

Lilka w "M jak miłość" stanie się przebojową i pewną siebie kobieta, która wie, czego chce. Zda szkołę, przystąpi do matury i zdecyduje się na studia psychologiczne w Warszawie., Wiemy już, że razem z mężem i przyjaciółkami przeprowadzi się do Warszawy oraz zacznie pracę w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). Nie znaczy to, że wszystko będzie układać się idealnie. Wciąż nie pozbędzie się ojca-tyrana! Banach (January Brunov) zrobi wszystko, żeby zniszczyć życie Krystynie (Dorota Chotecka-Pazura), a co za tym idzie, również jej dzieciom. Pojawiły się także domysły, że cukiernik nie jest jej biologicznym ojcem. A jak będzie? przekonamy się już w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka pogodzi się z ojcem, który katował jej matkę?! Banach nie odpuści!

Najnowsze