M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka pogodzi się z ojcem, który katował jej matkę?! Banach nie odpuści!

2020-08-05 10:00 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka pogodzi się z ojcem, który katował jej matkę?! Banach nie odpuści!
Autor: INSTAGRAM M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka pogodzi się z ojcem, który katował jej matkę?! Banach nie odpuści!

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Lilka (Monika Mielnicka) pogodzi się z ojcem, który bił Krystynę (Dorota Chotecka-Pazura)?! Brutal Banach (January Brunov) nie zostawi swojej rodziny w spokoju. Damski bokser i tyran w nowych odcinkach M jak miłość" da się we znaki byłej żonie, ale Lilka, pomimo ślubu z Mateuszem (Krystian Domagała), również nie uwolni się od podłego tatuśka. Czy Banach zrozumie swoje błędy i zmieni się nie do poznania? Tajemnicze zdjęcie z planu "M jak miłość" szokuje!

"M jak miłość" po wakacjach 2020 od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Lilka pogodzi się z Banachem?! Ojciec dziewczyny latami katował swoją rodzinę, nie oszczędzając nawet małego syna. Bił bez opamiętania żonę Krystynę, a Lilka codziennie była gnojona i mieszana z błotem za najdrobniejsze przewinienia. Gdy młody zachorował, Banach w "M jak miłość" jeszcze umyślnie pogorszył jego stan. Teściowa Mateusza cudem wyrwała się z toksycznego związku i wzięła rozwód, jednak to nie był koniec nękania. Banach w ubiegłym sezonie wyrzucił byłą żonę i dzieci z domu. Tylko interwencja Staszka (Sławomir Holland) pomogła pozbyć się brutala. On wtedy zagroził Krystynie, że jeśli nie przystanie na jego żądania, to ujawni jej największą tajemnicę...

Przeczytaj: M jak miłość. Monika Mielnicka bez makijażu. Przerażająca zmiana! Tak naprawdę wygląda Lilka Mostowiak - ZDJĘCIE

Lilka w "M jak miłość" wybaczy Ali! Szokujące wideo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka (Monika Mielnicka), Banach (January Brunov)
Autor: INSTAGRAM M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka (Monika Mielnicka), Banach (January Brunov)

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 wyjdzie na jaw, co ukrywała Krystyna. Banach ujawni, że była żona była niegdyś prostytutką! Na tym jednak nie koniec, bo zagrozi jej ujawnieniem sekretu rodzinie Mostowiaków.

Czy Lilka po ty wszystkim będzie w stanie wybaczyć ojcu? Na zdjęciu z panu "M jak miłość" Monika Mielnicka czule obejmuje swojego serialowego tatę. To jednak est fotka zza kulis, więc nie musi pokazywać tego, co naprawdę się wydarzy. Banach wyrządził córce ogromną krzywdę i naprawdę musiałby zdarzyć się cud, aby się z nim pogodziła. Jedno jest pewne - skoro mają wspólne sceny, to w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020 Lilka jeszcze wpadnie na Banacha i nie opędzi się od niego.

Sprawdź też: Gwiazda M jak miłość choruje od lat. Dzięki chorobie Monika Mielnicka gra Lilkę - WIDEO

Najnowsze