M jak miłość. Monika Mielnicka bez makijażu. Przerażająca zmiana! Tak naprawdę wygląda Lilka Mostowiak - ZDJĘCIE

2020-08-04 11:26 jkk
M jak miłość. Monika Mielnicka bez makijażu. Przerażająca zmiana! Tak naprawdę wygląda Lilka Mostowiak - ZDJĘCIE
Autor: Instagram M jak miłość. Monika Mielnicka bez makijażu. Przerażająca zmiana! Tak naprawdę wygląda Lilka Mostowiak - ZDJĘCIE

Wiemy jak naprawdę wygląda Lilka Mostowiak (Monika Mielnicka) z "M jak miłość"! Wyciekło zdjęcie, na którym młoda gwiazda jest zupełnie bez makijażu! Dokładnie taką Lilkę co rano oglądałby Mateusz (Krystian Domagała), gdyby para była małżeństwem w prawdziwym życiu. Jednak w "M jak miłość" pani Mostowiakowa występuje zawsze w starannym makijażu, nawet w scenach łóżkowych. Jak Mielnicka wygląda zanim zacznie kręcić scenę w "M jak miłość"?

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Lilka w ostatnim sezonie "M jak miłość" "urosła" na jedną z największych gwiazd serialu. Śliczna młoda aktorka zrobiła furorę nie tylko dlatego, że podbiła serce najmłodszego Mostowiaka, ale również z powodu wielkich tragedii, jakie jej się przydarzyły. Już nie tylko agresywny ojciec (January Brunov) jest traumą Lilki - brutalny gwałt jakiego doświadczyła spowodował ogromne współczucie fanów. Jak naprawdę wygląda śliczna aktorka, której kibicują tłumy?

W nowych odcinkach "M jak miłość" zobaczymy zupełnie odmienioną Lilkę - aktorka przeszła metamorfozę, dzięki której nie jest już wystraszonym "kaczątkiem", ale piękną, dorosłą kobietą. Taką Lilkę zobaczymy na ekranie, taką widzimy ją w wywiadach. Ale jak wygląda naprawdę - zobacz ZDJĘCIE.

Zobacz też: "M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

M jak miłość po wakacjach 2020: Lilka przejdzie przemianę po gwałcie! Pokaże pazurki i będzie gardziła wszystkimi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

M jak miłość: Monika Mielnicka (Lilka)
Autor: Instagram

Monika Mielnicka sama zdecydowała się opublikować na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z poranka, kiedy jest zupełnie makijażu. Czy gwiazda "M jak miłość" przypomina znaną nam Lilkę?

Na kolejnym zdjęciu gwiazda "M jak miłość" zaprezentowała się już nie tylko ze starannym makijażem, ale i pięknie ułożoną, szałową grzywką, z którą zobaczymy ją w nowych odcinkach serialu. Po pracy makijażystów na planie Mielnicka wygląda jak idealna porcelanowa "laleczka".

Co potrafią fachowcy z produkcji "M jak miłość" prezentujemy w GALERII ZDJĘĆ poniżej - zobacz jak zmieniała się Lilka od początku swojej obecności w "M jak miłość"!

M jak miłość: Monika Mielnicka (Lilka)
Autor: Instagram
Najnowsze