M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka prześladowana! Gwałciciel Lilki wyjdzie z więzienia?

2020-08-03 14:24 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka prześladowana! Gwałciciel Lilki wyjdzie z więzienia?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka prześladowana! Gwałciciel Lilki wyjdzie z więzienia?

W jednym z nowych odcinków "M jak miłość" po wakacjach 2020 Lilka (Monika Mielnicka) znów będzie nękana! Czy żonę Mateusza (Krystian Domagała) zacznie ścigać jej brutalny gwałciciel Daniel (Szymon Nygard), który w międzyczasie wydostanie się na wolność? Tak można wnioskować z fragmentu scenariusza, który opublikował na swoim profilu na Instagramie Tomasz Oświeciński. Inna możliwość jest taka, że Lilka w "M jak miłość" zesztywnieje ze strachu po wakacjach 2020 na widok jednego z kumpli gwałciciela... Pewne jest, że w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) pojawi się nieznany nikomu mężczyzna o imieniu Jacek!

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Fragment scenariusza 1552 odcinka "M jak miłość" nie pozostawia żadnych wątpliwości: Lilka znów będzie prześladowana! Natręt odnajdzie ją w Warszawie, w bistro Kingi, gdzie młoda pani Mostowiak będzie pracowała na swoje utrzymanie. Czy to brutalny gwałciciel Daniel pojedzie za swoją ofiarą aż tam i zacznie znów dręczyć Lilkę?

Z opisu fragmentu 1552 odcinka "M jak miłość", który opublikował na swoim Instastory Tomasz Oświeciński, czyli serialowy Andrzejek wynika, że tajemniczy facet przyczai się w bistro i nie będzie spuszczał z Lilki oka! Czy to oznacza, że jesienią brutalny bandyta Daniel będzie już na wolności?

Zobacz koniecznie: Koniec M jak miłość. Po wakacjach ostatni sezon? Afera za kulisami serialu i mocny komentarz produkcji

M jak miłość. Gwałciciel Lilki nie zostanie ukarany! To nie koniec dramatu Lilki?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Pewne jest, że Lilka znieruchomieje na widok tajemniczego mężczyzny w bistro Kingi w 1552 odcinku "M jak miłość". Z opisu zamieszczonego przez Oświecińskiego wynika, że Lilka zauważy tajemniczego mężczyznę i zacznie coś szeptać do Ali (Alicja Ostolska).

Mężczyzna tak został opisany w scenariuszu 1552 odcinka "M jak miłość": - Jacek pije kawę i cały czas uważnie obserwuje Lilkę. Dobra wiadomość jest taka, że facet nie jest Danielem, gorsza jest taka, że może być to jeden z kumpli zwyrodnialca, z którym balował w pubie, zanim brutalnie zgwałcił Lilkę. Jak żona Mateusza (Krystian Domagała) zareaguje na kolejny atak na siebie po wakacjach 2020? Być może przekona się, że ucieczka z Grabiny do stolicy niczego w jej życiu nie rozwiąże...

Najnowsze