Koniec M jak miłość. Po wakacjach ostatni sezon? Afera za kulisami serialu i mocny komentarz produkcji

2020-08-03 11:45 Ag
Koniec M jak miłość. Po wakacjach ostatni sezon? Afera za kulisami serialu i mocny komentarz produkcji
Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak miłość. Po wakacjach ostatni sezon? Afera za kulisami serialu i mocny komentarz produkcji

Czy "M jak miłość" skończy się po wakacjach 2020? Czy kolejny sezon "M jak miłość" będzie już ostatnim? Takie pytania nurtują fanów serialu już od dawna. Dlaczego? Bo z obsady "M jak miłość" odchodzi coraz więcej aktorów i krążą plotki, że twórcy "M jak miłość" podpali obecnej władzy. Ile jest prawdy w tych doniesieniach? Głos zabrała produkcja, która w oficjalnym komentarzu wyjaśniła jaka przyszłość czeka hitowy serial TVP.

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Premiera "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej jest planowana na 7 września 2020, ale wszystkich fanów serialu opanował blady strach. Lotem błyskawicy na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie rozeszła się wieść, że serial skończy się na następnym sezonie, że obecny rząd chce zdjąć "M jak miłość" z anteny.

"Czy to prawda że nie daj Boże "M jak miłość" zniknie z tv???❤️ przez PISRO" - to tylko niektóre z komentarzy jakie pojawią się za każdym razem gdy pokazywane są zdjęcia z nowych odcinków "M jak miłość".
Jedna z zaniepokojonych internautek doczekała się wreszcie odpowiedzi od produkcji "M jak miłość".  Na pytanie czy to prawda, że "M jak miłość" skończy się tuż po wakacjach 2020, a kręcony właśnie sezon będzie ostatnim dostała zdecydowaną odpowiedź.

Produkcja "M jak miłość" zapewniła wszystkich, że nie ma mowy o zakończeniu emisji serialu. W tym roku rodzina Mostowiaków będzie obchodziła wyjątkowy jubileusz - 20. urodziny "M jak miłość" i nic nie wskazuje na koniec. Wręcz przeciwnie! To wciąż najchętniej oglądany serial w telewizji.

Średnio każdy odcinek minionego sezonu "M jak miłość" obejrzało 4,6 mln widzów. Ale faktem jest, że "M jak miłość" straciło także ponad 700 tysięcy widzów. To niepokojące dane, które produkcja serialu oczywiście bierze pod uwagę przy tworzeniu nowego sezonu. 

Patrz też: Kurdej-Szatan odeszła z M jak miłość. To ona zastąpi Joasię w nowym sezonie w ważnej roli!

Oni znikną z "M jak miłość"! Wielkie zmiany w serialu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sprawdź też: Ula odeszła z M jak miłość? Iga Krefft przerwała milczenie w sprawie stanu zdrowia

Dlatego też w "M jak miłość" nastąpią duże zmiany w nowych odcinkach po wakacjach 2020. Niektóre wątki lubianych bohaterów wysuną się na pierwszy plan, inne zostaną wygaszone. Z obsadą "M jak miłość" w ostatnim czasie pożegnało się wielu aktorów. Odeszła m.in. jednak z największych gwiazd - Barbara Kurdej-Szatan. Co prawda serialowa Joasia nie zostanie uśmiercona, ale aktorka nie wróci do "M jak miłość" przez długi czas. Ze względu na ciążę i zbliżający się poród postanowiła zniknąć z "M jak miłość".

Wyświetl ten post na Instagramie.
A jak Wam mijają #wakacje? 😉 Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)
M jak miłość odc. 1524 po wakacjach 2020. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
Autor: Instagram M jak miłość odc. 1524 po wakacjach 2020. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość po wakacjach 2020. Barbara (Teresa Lipowska), Józef Modry (Stefan Friedmann)
Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Barbara (Teresa Lipowska), Józef Modry (Stefan Friedmann)
M jak miłość po wakacjach 2020 odc. 1526. Mateusz (Krystian Domagała), Ewka (Jowita Chwałek), Lilka (Monika Mielnicka), Ala (Alicja Ostolska)
Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość po wakacjach 2020 odc. 1526. Mateusz (Krystian Domagała), Ewka (Jowita Chwałek), Lilka (Monika Mielnicka), Ala (Alicja Ostolska)
M jak miłość po wakacjach 2020. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość po wakacjach 2020. Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Janyst), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska) - matka Anety
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Janyst), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska) - matka Anety
M jak miłość po wakacjach 2020. Leszek (Sławek Uniatowski) w szpitalu
Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Leszek (Sławek Uniatowski)