Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2020 - ZDJĘCIA

2020-07-01 19:33 Ag
 Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2020 - ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2020 - ZDJĘCIA

Rewolucyjne zmiany w obsadzie "M jak miłość". W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020 zabraknie kilku bardzo ważnych postaci. Co będzie Joasią (Barbara Kurdej-Szatan), która zajdzie w ciążę i wyjedzie razem z synem Wojtkiem (Feliks Matecki)? Jaki los czeka jej kochanków - Michała (Paweł Deląg) i Leszka (Sławek Uniatowski)? Czy Weronika Rosati zagra jeszcze Ankę w "M jak miłość"? Pod znakiem zapytania stoi też rola Joanny Jarmołowicz, czyli serialowej Katii. Kogo zabraknie w "M jak miłość" jesienią 2020? Widzów na pewno zaskoczy odejście wielu bohaterów "M jak miłość"!

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Obsada "M jak miłość" zmieni się po wakacyjnej przerwie. Widzowie stęsknieni za serialem i ulubionymi bohaterami "M jak miłość" niestety w nowym sezonie będą musieli pożegnać kilka postaci - niektórzy aktorzy odejdą z "M jak miłość" na dłużej, inni na zawsze. Niestety nie mamy dobrych wieści szczególnie dla tych, którzy czekają na dalszy ciąg wątku Joasi i Michała!

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020 Joasia będzie w ciąży i to najpewniej Michał będzie ojcem dziecka, ale fakt, że spodziewa się dziecka wywróci jej życie do góry nogami. Joasia wyjedzie razem z synem Wojtkiem! Co to oznacza, Barbara Kurdej-Szatan, która we wrześniu zostanie mamą i urodzi swoje drugie dziecko - syna - na dłużej zniknie z obsady "M jak miłość". Aktorka nie wie kiedy dokładnie wróci na plan po urlopie macierzyńskim.

- Joasia będzie w ciąży. Niestety sytuacja się mocno skomplikuje. W jej życiu zajdą ważne zmiany, które sprawią, że na jakiś czas zniknie z "M jak miłość" . Porodu spodziewam się we wrześniu. Potem, mam nadzieję, pewnie wrócę... - wyznała gwiazda "M jak miłość".

Nie przegap: M jak miłość. Małgosia wróci, ale z inną twarzą? Joanna Koroniewska zagra zupełnie nową bohaterkę?

Razem z Joasią w nowym sezonie "M jak miłość" z obsadą pożegnają się jej kochankowie - Michał i Leszek. W przypadku Krajewskiego na jego losy wpłyną też dramatyczne wydarzenia w górach - wypadek, któremu Leszek uległ w Himalajach. Co prawda w nowych odcinkach "M jak miłość" bohater grany przez Sławka Uniatowskiego przeżyje, ale trafi do szpitala w ciężkim stanie.

Sprawdź też: Paweł Deląg przechodzi z M jak miłość do innego serialu TVP2. Michał odejdzie razem z Joasią!

W obsadzie "M jak miłość" w nowych odcinkach po wakacjach 2020 zabraknie też kobiet Łukasza Wojciechowskiego (Jakub Józefowicz). Katia nie wróci z Gruzji z ich córeczką Natalią (Zoja Dawicka), a kelnerka Aga (Ina Sobola), która wyjechała w świat także zerwie z nim kontakty.

M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga i Piotrek w separacji! Ich dzieci tego nie wytrzymają – WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nie wiadomo kiedy na planie "M jak miłość" pojawi się Weronika Rosati, czyli serialowa Anka. Ze względu na epidemię koronawirusa aktorka od kilku miesięcy przebywa w USA. Wróci do Polski i znów wcieli się w postać Anki jak tylko będzie to możliwe. Ale na pewno nie zobaczymy tej bohaterki w nowych odcinkach "M jak miłość" we wrześniu.

Przeczytaj koniecznie: M jak miłość. Powrót Tomka do życia Zosi. Tak teraz wygląda zmarły Tomek - WIDEO

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

M jak miłość, odcinek 1511. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1511. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)
	M jak miłość, odc. 1521. Michał (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1521. Michał (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość, odcinek 1507. Leszek (Sławek Uniatowski), Michał (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1507. Leszek (Sławek Uniatowski), Michał (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość, odc. 1520. Anka (Weronika Rosati), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1520. Anka (Weronika Rosati), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

Najnowsze