M jak miłość po wakacjach 2020. Pożegnanie Joasi i Wojtka. Zajdzie w ciążę i wyjedzie z synem na zawsze?

2020-06-01 7:40 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Pożegnanie Joasi i Wojtka. Zajdzie w ciążę i wyjedzie z synem na zawsze?
Autor: TVP VOD M jak miłość po wakacjach 2020. Pożegnanie Joasi i Wojtka. Zajdzie w ciążę i wyjedzie z synem na zawsze?

Z "M jak miłość" odejdzie wkrótce dwójka bohaterów! W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) odkryje, że jest w ciąży! Ojcem dziecka oczywiście będzie Michał (Paweł Deląg), z którym Chodakowska poszła do łóżka/ Nie jest też tajemnicą, że Barbara Kurdej-Szatan z powodu ciąży w prawdziwym życiu zniknie na jakiś czas z "M jak miłość". Co w tym czasie stanie się z Joasią i Wojtusiem (Feliks Matecki)? Czy Joasia i jej syn wyjadą na zawsze w "M jak miłość" we wrześniu?

Po wakacjach 2020 Joasia i Wojtuś znikną z serialu "M jak miłość"?

Joasia po wakacjach 2020 zniknie z serialu "M jak miłość"! Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży i scenarzyści "Emki" postanowili stworzyć taki wątek również w serialu W finale 20. sezonu "M jak miłość" Chodakowska poszła do łóżka z Michałem, a w nowych odcinkach w wrześniu dowie się, że spodziewa się dziecka. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Barbara załatwi opiekunkę Józefa Modrego, która chce ich zabić? Nie da się zwieść psychopatce!

M jak miłość po wakacjach 2020. Leszek przeżyje i trafi do szpitala! Cudem pokona śmierć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Gwiazda "M jak miłość" sama przyznała, że po pójściu na urlop macierzyński, jej bohaterka zniknie na jakiś czas z serialu.
- Joasia będzie w ciąży. Niestety sytuacja się mocno skomplikuje. W jej życiu zajdą ważne zmiany, które sprawią, że na jakiś czas zniknie z "M jak miłość" - powiedziała ekranowa Joasia w rozmowie z "Tele Tygodniem". Na szczęście jej nieobecność nie będzie trwać wiecznie. - Porodu spodziewam się we wrześniu. Potem, mam nadzieję, pewnie wrócę.

Bardzo prawdopodobnym scenariuszem jest wyjazd Joasi i Wojtusia. Jej syn najpewniej również zniknie z ekranu, bo w końcu nie może zostawić dziecka bez opieki. Wojtek jest stanowczo za młody, żeby jak w przypadku Mateusza (Krystian Domagała) mógł zostać pod opieką innych członków rodziny. Będziecie za nimi tęsknić?

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia nigdy nie dowie się co się stało z Leszkiem? Ciąża z Michałem zmieni jej życie

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 29 V (goście: Kukiz, Flisiak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze