Paweł Deląg przechodzi z M jak miłość do innego serialu TVP2. Michał odejdzie razem z Joasią!

2020-06-25 17:15 jkk
Paweł Deląg przechodzi z M jak miłość do innego serialu TVP2. Michał odejdzie razem z Joasią!
Autor: MTL Maxfilm Paweł Deląg przechodzi z M jak miłość do innego serialu TVP2. Michał odejdzie razem z Joasią!

Wielka zmiana w "M jak miłość"! Paweł Deląg, który od dwóch lata gra Michała przechodzi do innego serialu TVP2. Czy to oznacza, że Michał odejdzie razem z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan)? Ciąża, decyzja o wyjeździe z Warszawy, powrót i - zapewne krótka - walka Leszka (Sławek Uniatowski) o ukochaną i wielkie pożegnanie - to nas czeka po wakacjach 2020 w "M jak miłość"! Decyzja gwiazd wpłynie także na serialowe życie Michała. Deląg kilka dni temu dołączył do obsady innego hitu Dwójki.

Czy Paweł Deląg odjedzie z "M jak miłość" tak jak Kurdej-Szatan?

Ciąża Barbary Kurdej-Szatan wywróciła scenariusz "M jak miłość" do góry nogami. Producenci wiedzieli już w styczniu o odejściu na jakiś czas serialowej Joasi z planu zdjęciowego, teraz już wiadomo, że zniknie Paweł Deląg. Czy scenariusz uwzględnia i te decyzję gwiazdy?

- Joasia będzie w ciąży. Niestety sytuacja się mocno skomplikuje. W jej życiu zajdą ważne zmiany, które sprawią, że na jakiś czas zniknie z "M jak miłość". - Porodu spodziewam się we wrześniu. Potem, mam nadzieję, pewnie wrócę - zdradziła serialowa Joasia w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj>>>

W ślady serialowej ukochanej w nowym sezonie "M jak miłość" ruszy także Michał. Paweł Deląg przyjął propozycje zagrania ojca z jednej bohaterek w innym serialu TVP2 "O mnie się nie martw". Z postu, opublikowanego pod zdjęciem na profilu aktora na Instagramie wynika, że "wejdzie" on do rodziny Marii (Anna Jarosik) i Teresy (Elżbieta Jarosik): - „O mnie się nie martw” #- Ela i Anna Jarosik - magiczne cudowne - porter rodzinny. Według informacji "Tele Tygodnia" Deląg zagra ojca Marii.  

Czytaj też: M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga po odejściu Joasi zatrudni w bistro Lilkę i jej przyjaciółki! Sprowadzą na nią kłopoty - WIDEO

Podczas, gdy Deląg już cieszy się na nową rodzinę w nowym serialu i dla wszystkich staje się jasne, że wyjedzie on z Joasią z "M jak miłość", fani zastanawiają się nad losem Wojtka w kolejnym sezonie.

Zapewne przybrany syn  Chodakowskiej będzie szczęśliwy, że spędzi życie z Joasią, Michałem i ich dzieckiem, ale widzom "M jak miłość" będzie żal, że z ekranu zniknie Feliks Matecki. Ciekawi jesteśmy, kiedy nowa rodzina pisarza Michała wróci do "M jak miłość", a na razie szykujemy się na wielkie pożegnanie po wakacjach 2020... 

M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga po odejściu Joasi zatrudni w bistro Lilkę i jej przyjaciółki! Sprowadzą na nią kłopoty

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze