M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka ucieknie przed ojcem z Grabiny! Mateusz straci żonę na zawsze?

2020-08-03 10:53 jkk
 M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka ucieknie przed ojcem z Grabiny! Mateusz straci żonę na zawsze?
Autor: TVP/VOD M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka ucieknie przed ojcem z Grabiny! Mateusz straci żonę na zawsze?

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020 zobaczymy kolejny atak Banacha (January Bronov) na rodzinę. To właśnie przed ojcem zdesperowana Lilka (Monika Mielnicka) ucieknie z Grabiny! Czy w ten sposób Mateusz straci żonę na zawsze? W nowym sezonie "M jak miłość" z Banacha wyjdzie zimny, perfidny drań! Kłamstwa, manipulacje, szantaż to tylko początek listy podłości, do których okaże się zdolny ojciec Lilki po wakacjach 2020. Najmłodsza pani Mostowiak ucieknie od niego, ale traumy nie zostawi za sobą.... Czy Mateusz straci ukochaną Lilkę?

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020 ojciec Lilki przejdzie do kolejnego ataku na byłą żonę (Dorota Chotecka) i dzieci. Draniowi nie chodzi o nic innego, jak o dom, który w wyniku sprawy rozwodowej stracił na rzecz rodziny, ale wcale nie ma zamiaru się z tym pogodzić. I drań będzie zdolny naprawdę do wszystkiego, aby uzyskać to co chce po wakacjach 2020!

Lilka po traumie gwałtu w "M jak miłość" i życiu spędzonym w domu pełnym przemocy z coraz większym trudem będzie sobie radziła z coraz gorszą sytuacją. W dodatku najmłodsza pani Mostowiakowa będzie miała coraz bardziej sprecyzowane na przyszłość, a w nich miejsca dla ojca nie będzie. Czy odnajdzie się w tym Mateusz?

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach 2020. Kolejna tragedia Izy i Marcina. Tego nikt się nie spodziewał! - ZDJĘCIE

I choć w odcinkach "M jak miłość", które zobaczymy zaraz po wakacjach 2020 będzie wyglądało na to, że Lilka uspokaja się, a jej życie u boku Mateusza to poczucie bezpieczeństwa i spokój, tatuś znów zaatakuje. Nie zważając na wyroki sądu i groźby Staszka (Sławomir Holland) Banach będzie nachodził żonę i dzieci. - Ciekawe, co powie rodzina świętych Mostowiaków, gdy dowie się, że zarabiałaś na życie jako prostytutka? - Banach zaszantażuje matkę Lilki.

Czy Krystyna w "M jak miłość" zdecyduje się wyznać córce całą prawdę o swojej trudnej przeszłości po wakacjach 2020? Lilka jest zdolna wybaczyć wszystko swojej mamie, ale ciągłe nękanie ojca i zanurzanie się w coraz większym bagnie jego frustracji w znacznym stopniu przyczynią się do jej decyzji o wyjeździe z Grabiny. Lilka wręcz ucieknie do Warszawy, gdzie spróbuje wcielić w życie swój plan i zostać psychologiem. Co zrobi Mateusz? Oczywiście pojedzie za żoną, ale czy na pewno to będzie już ta sama Lilka, w której się zakochał? Pewne jest, że młode małżeństwo Mostowiaków czeka poważny kryzys...

Najnowsze