M jak miłość

Wielkie święto Poli z M jak miłość. Rodzice Hani Nowosielskiej urządzili jej bajkowe urodziny - ZDJĘCIA

2023-07-04 11:55

Hania Nowosielska od trzech lat w "M jak miłość" jest Polą, córką Kamila Gryca (Marcin Bosak) i jego byłej kochanki, Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska). Dołączyła do obsady serialu jako 5-latka i z miejsca podbiła serca wszystkich widzów. Dzięki Poli dotąd bezwzględny, wyrachowany Kamil przeszedł zaskakującą przemianę. Zaraz po Hani w "M jak miłość" zaczęli występować jej prawdziwi rodzice - Ewelina Kudeń-Nowosielska i Bartłomiej Nowosielski. Z okazji 8. urodzin Hani, które przypadają 4 lipca, rodzice przygotowali dla niej bajkową niespodzianką. Zobacz ZDJĘCIA.

Hania Nowosielska znana jako Pola z "M jak miłość" 4 lipca skończyła 8 lat!

Hania Nowosielska dzięki roli Poli z "M jak miłość" zyskała ogromną popularność. Tuż po tym jak latem 2020 roku po raz pierwszy pojawiła się na planie serialu, produkcja zatrudniła też jej rodziców. Bartłomiej Nowosielski zaczął występować w "M jak miłość" jako sadownik Tadeusz Kiemlicz z Grabiny, bohater, który z Polą nie ma nic wspólnego, a Ewelina Kudeń-Nowosielska została serialową matką Poli. Zanim Weronika wkroczyła do życia córki i byłego kochanka Kamila widzowie zobaczyli zdjęcie Poli z mamą, tak poznali twarz Weroniki i przekonali się, że w tę rolę wcieli się prawdziwa mama Hani.

W błyskawicznym tempie Nowosielskich z "M jak miłość" okrzyknięto ulubioną serialową rodziną. I chociaż największą sympatią cieszą się Pola i Tadeusz, bo Weronika wciąż coś knuje i nie można jej wierzyć, to wszyscy są zdania, że świetnie się ich ogląda na ekranie. Także dlatego, że Ewelina Kudeń-Nowosielska i Bartłomiej Nowosielski często dzielą się kulisami prywatnego życia, na swoich profilach na Instagramie są w stałym kontakcie z obserwującymi ich internautami.

Urodziny Hani, która 4 lipca skończyła 8 lat, także stały się okazją, żeby aktorzy z "M jak miłość" podzielili się z fanami wielkim świętem całej rodziny. Pod urodzinowym postem serialowej i prawdziwej mamy Poli z "M jak miłość" posypały się życzenia, także od innych gwiazd. Ukochany wujek Hani z ekranu, czyli Adam Werner (Jacek Kopczyński) życzył jej sto lat, a Ewelina Kudeń-Nowosielska przypomniała, że Hania urodziła się w szczególnym dniu.

"Bądź szczęśliwa Haneczko! 🎂🎁🥳🌸❤️ Całe Stany Zjednoczone świętują Twoje urodziny 🎆🎇🗽😉 Świętujemy i my 💓💓💓" - napisała dla córki. A w relacji na Instagramie pokazała jak rodzinnie świętują urodziny Hani podczas wspólnej zabawy na basenie.

Ewelina Kudeń i Bartłomiej Nowosielski: Nasze córki nie znają smaku batoników
Najnowsze