Urodziny Teresy Lipowskiej. Tak się zmieniała Barbara z M jak miłość - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Urodziny Teresy Lipowskiej. Tak się zmieniała Barbara z M jak miłość - ZDJĘCIA

Urodziny Teresy Lipowskiej. Tak się zmieniała Barbara z M jak miłość - ZDJĘCIA

Najważniejsza w "M jak miłość" jest Barbara Mostowiak. Dziś Teresa Lipowska świętuje 84. urodziny! Wspaniała aktorka i niezrównana bohaterka o wielkim sercu i rozumie jest uwielbiana przez miliony! Jak zmieniała się Barbara, ukochana żona Lucjana (śp, Witold Pyrkosz), matka Marysi (Małgorzata Pieńkowska), Małgosi (Joanna Koroniewska), Marty (Dominika Ostałowska) i Marka (Kacper Kuszewski) oraz babcia pokaźnej grupy wnucząt, z Piotrkiem (Marcin Mroczek), Pawłem (Rafał Mroczek) i Mateuszem (Krystian Domagała) na czele? Zobacz koniecznie jak zmieniała się Barbara w "M jak miłość" i Teresa Lipowska od dziecka po dzień dzisiejszy. Mamy wyjątkowe GALERIE ZDJĘĆ.

Barbara z "M jak miłość" świętuje 84. urodziny! Jak zmieniała się w serialu Teresa Lipowska?

Barbara Mostowiakowa w "M jak miłość" to bezdyskusyjnie najważniejsza postać w serialu. To od niej i Lucjana wywodzi się wspaniały ród Mostowiaków.  Barbara całe serialowe życie spędziła w Grabinie, ale zawsze pojawia się tam, gdzie akurat jest najbardziej potrzebna. Każda ważna sprawa, uroczystość czy tragedia nie mogą się obejść bez Barbary, która albo je uświetnia swoją obecnością, albo ratuje bohaterom "głowy". 

Mostowiakowie w "M jak miłość" wychowali Marysię, Martę, Małgosię i Marka. Dzieci powędrowały daleko na swojej życiowej drodze, przez co Barbara na stare lata została w węższym otoczeniu najbliższych. Jej wielką pociecha są wnuki - Ulę (Iga Krefft) Barbara zatrzymała w Grabinie z Bartkiem (Arek Smoleński) ofiarowując im wspaniały spadek po Lucjanie. Gorzej mają się sprawy z Mateuszem...

Skrzywdzony przez ukochaną Lilkę (Monika Mielnicka) Mateusz zaginął w finale 21 sezonu "M jak miłość". W nowym sezonie Barbara będzie bardzo przeżywać, że już nigdy ukochanego wnuka o złotym sercu nie zobaczy!    

Czytaj też: Nowa Basia z M jak miłość. Córka Pawła Zduńskiego wytnie mu niezły numer i zaszaleje z wyglądem - ZDJĘCIA

Barbara jest kochana przez widzów "M jak miłość" - każdy chciałby mieć taką mamę i babcię! Na szczęście Marysia została w Grabinie, gdzie hołduje rodzinnym wartościom i stara się dbać o wszystko.  

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Barbara w "M jak miłość" znów została babcią! Wszystko za sprawą serialowego Artura Rogowskiego (Robert Moskwa), ukochanego zięcia Mostowiakowej.

Wielka radość zawsze mieszała się w słynnej kuchni Barbary w Grabinie z ogromnym smutkiem. I tylko Barbara w "M jak miłość" tak naprawdę umiała sobie zawsze z tym poradzić. 

Zobacz też: M jak miłość. Rodzina Chodakowskich bez Izy. Dzieci jej i Marcina już nie będą takie jak kiedyś. Padła ważna zapowiedź - WIDEO

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak zmieniała się Barbara w "M jak miłość"!

Zobacz w PONIŻEJ ZDJĘCIA - tak zmieniała się Teresa Lipowska od dziecka do dzisiaj!

Najnowsze