Szokujące metamorfozy gwiazd M jak miłość! Zobacz jak zaszaleli w Sylwestra - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Szokujące metamorfozy gwiazd M jak miłość! Zobacz jak zaszaleli w Sylwestra - ZDJĘCIA

Szokujące metamorfozy gwiazd M jak miłość! Zobacz jak zaszaleli w Sylwestra - ZDJĘCIA

2022-01-01 16:17

Największe gwiazdy "M jak miłość" pokazały na swoich profilach Instagramie, jak szalały w Sylwestra! Wszyscy będą w szoku - niektórzy zmienili się nie do poznania! Marcin Mroczek - Piotrek Zduński) wybrał się na Sylwestra w krótkich spodenkach, Mikołaj Roznerski - Marcin - w puchowej kamizeli, a Krystian Wieczorek w czapce.... A to dopiero początek długiej listy metamorfoz, na które zdecydowały się gwiazdy "M jak miłość". Zobacz koniecznie jak wyglądali, gdzie się bawili i czego życzą w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazdy "M jak miłość" w Sylwestra zmieniły się nie do poznania! Zobacz jak zaszaleli Marcin, Budzyńscy i Zduńscy!

W Sylwestra Instagram gwiazd "M jak miłość" można powiedzieć "oszalał". Nie wszyscy jednak ujawnili od razu, jak się bawili, z kim i gdzie. Najbardziej tajemniczy jest Mikołaj Roznerski, który w Nowy Rok opublikował życzenia z absurdalnie ogromnym kieliszkiem w  dłoni, przylizaną grzywką i w niebieskiej, puchowanej kamizelce - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Z kolei Piotrek z "M jak miłość" bardzo chętnie dzielił się przygotowaniami do zabawy sylwestrowej i pokazał wszystkim, co się na niej działo. Marcin Mroczek doskonale bawił się na Zanzibarze z żoną Marleną Muranowicz i synami, Ignacym i Kacprem. Jednak najbardziej szokujący jest strój w jakim serialowy Piotrek towarzyszył żonie, wystrojonej w piękną suknię. Marcin Mroczek do eleganckiej góry założył krótkie spodenki! - Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!   

Zobacz koniecznie: M jak miłość wraca do TVP! Podano godzinę emisji. Kiedy oglądać 1625 odcinek?

Anna Mucha, grająca w "M jak miłość" Magdę Budzyńską pokazała się na swoim profilu na Instagramie na ZDJĘCIU w obłędnej, srebrnej sukni. Całość stylizowana jest na damę kier z talii kart. Gdyby Mucha miała balować z grającym jej serialowego męża Krystianem Wieczorkiem, byłaby z nich bardzo ciekawa para - ona jako boska diwa, a on w czapce - zobacz wszystkie gwiazdy "M jak miłość" w GALERII ZDJĘĆ!

Rąbka tajemnicy na temat sylwestrowych metamorfoz uchylili też Alicja Ostolska, grająca Alę - jak zawsze była przepiękna, a jej zdjęcie z szampanem mogłoby zdobić okładki modowych magazynów. Melania Grzesiewicz, serialowa Anita - życzenia fanom złożyła w warszawskim hotelu Bristol, niezwykle elegancka. 

Ewelina Kudeń-Nowosielska i jej córka Hania, czyli podła matka Poli w "M jak miłość" i Pola zostały w domu i świetnie bawiły się przybierając zabawne, kolorowe peruki. Aż trudno je rozpoznać! - zobacz w GALERII ZDJĘĆ

Marzenka, którą niedawno pożegnaliśmy w tragicznym wypadku z Andrzejkiem w "M jak miłość" bawiła się z rodziną i przyjaciółmi. Jej stylizacja zwykłej "dziewczyny z sąsiedztwa" robi wrażenie. Na swoim profilu Instagramie Olga Szomańska pokazała się w też bajecznej stylizacji, w którą "ubrała" ją na fotografii przyjaciółka - czy poznasz Marzenkę w GALERII ZDJĘĆ?

Nie przegap: M jak miłość. Żałoba w Grabinie. U Mostowiaków w Nowy Rok nikt nie otworzy szampana - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Cudowne Święta u Chodakowskich. Iza i Marcin razem z dziećmi! Nikt nie uwierzy kto zostanie Mikołajem
Najnowsze