Przegrała z Joasią w M jak miłość, ale zaszaleje u konkurencji! Była narzeczona Leszka ostro namiesza - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Przegrała z Joasią w M jak miłość, ale zaszaleje u konkurencji! Była narzeczona Leszka ostro namiesza - ZDJĘCIA

Przegrała z Joasią w M jak miłość, ale zaszaleje u konkurencji! Była narzeczona Leszka ostro namiesza - ZDJĘCIA

Piękna Luiza w "M jak miłość" przegrała ostatecznie z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan) batalię o Leszka (Sławek Uniatowski) . Po odejściu Kurdej-Szatan z serialu pracę tam stracili także Sławek Uniatowski i grająca Miss Fitness, Dominika Kryszczyńska. Ale ta ostatnia nie będzie długo się smucić - młoda aktorka dostała szybko rolę u konkurencji! Gdzie teraz będziemy oglądać narzeczoną Leszka, porzuconą ostatecznie w ostatnim odcinku Kurdej-Szatan w "M jak miłość"? Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ jak zmieni się Luiza do nowej roli!

Straciła wszystko w "M jak miłość", ale nieźle namiesza u konkurencji! Bohaterka Kurdej-Szatan już nie stanie jej na drodze 

Piękna Luiza nie zagrzała długo miejsca w "M jak miłość". Pewna siebie, przebojowa Luiza była pewna, że złowiła bajecznie bogatego i przystojnego milionera Leszka, ale on szybko wrócił do swojej "dziewczyny z sąsiedztwa", Joasi. Marzenia Miss Fitness o pięknym ślubie, którym miesiącami można by było chwalić się na Instagramie, legły w gruzach, a cała trójka odeszła z serialu, bo skandalu spowodowanym przez Kurdej-Szatan. Jak teraz sobie radzi Dominika Kryszczyńska?

Okazuje się, że piękna i zdolna młoda aktorka szybko odnalazła się po odejściu z "M jak miłość". Jej Weronika w serialu konkurencji tym razem ostro namiesza w życiu innej głównej bohaterki. Gdzie teraz zobaczymy grającą porzuconą przez Leszka dla Joasi młodą gwiazdę? 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1625: Śmierć Anity. Kamil oddałby majątek, ale będzie już za późno – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Weronika stanie na drodze do szczęścia Marysi (Aneta Zając) w serialu Polsatu, "Pierwsza miłość"! W jednym z nowych odcinków serialu do Polski wróci Kacper (Damian Kulec) w towarzystwie pięknej blondynki (Dominika Kryszczyńska). Marysia, która pojawi się na lotnisku przywitać ukochanego lekarza, będzie przekonana, że tę parę coś łączy.... Czy będzie miała rację i okaże się, że Kacper i Weronika Osowska mają romans?

Nie wiadomo, jak miały potoczyć się dalsze losy Luizy, po wyjeździe Joasi i Leszka w "M jak miłość". Być może piękna Miss Fitness znalazłaby sobie szybko wspaniałego pocieszyciela i szybko zapomniała o Krajewskim. Pewne jest, że w prawdziwym życiu grająca ją Kryszczyńska na pewno dała sobie zawodowo pięknie radę. 

Nie przegap: M jak miłość. Mikołajowi Roznerskiemu pękło serce. Nie ma pojęcia, kogo kocha bardziej

M jak miłość. Cudowne Święta u Chodakowskich. Iza i Marcin razem z dziećmi! Nikt nie uwierzy kto zostanie Mikołajem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany