Porażający dramat Mateusza w finale M jak miłość. Mostowiak nie powie ani jednego słowa w 1594 odcinku! Skoczy do rzeki w Grabinie?

i

Autor: MTL Maxfilm Porażający dramat Mateusza w finale M jak miłość. Mostowiak nie powie ani jednego słowa w 1594 odcinku! Skoczy do rzeki w Grabinie?

Porażający dramat Mateusza w finale M jak miłość. Mostowiak nie powie ani jednego słowa w 1594 odcinku! Skoczy do rzeki w Grabinie? - WIDEO, ZDJĘCIA

2021-05-30 21:00

W 1594 odcinku "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) nie wypowie ani jednego słowa! Pożegna się z Barbarą (Teresa Lipowska), uściska matkę (Dorota Chotecka-Pazura) Lilki (Monika Mielnicka) i milcząc pozbędzie się wszystkich pamiątek po swoim tragicznym małżeństwie. Wszystko co będzie się działo w duszy i sercu młodego Mostowiaka, zostanie na zawsze jego wielką tajemnicą. Tak bardzo został skrzywdzony przez swoją ukochaną żonę... Czy Mateusz skoczy na koniec "M jak miłość" do rzeki w Grabinie?

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1594 odcinku "M jak miłość" Mateusz Mostowiak nie wypowie ani słowa. Takich scen jeszcze nigdy nie było! Cały dramat, który rozegra się w duszy młodego Mostowiaka zostanie pokazany na jego twarzy. Pochmurne spojrzenie, brak reakcji na emocje, zimna stalowa, mina - tak zagra swoją życiową rolę Krystian Domagała. Czy cały ciężar krzywdy Mateusz zabierze ze sobą na zawsze i skoczy do rzeki w Grabinie?

Mateusz w 1594 odcinku "M jak miłość" usłyszy wiele ważnych słów. W przejmującej scenie pożegnania od swojej teściowej Mostowiak dowie się, że kocha go jak syna i zawsze może wracać do jej domu. Barbara będzie błagać kochanego wnuka, aby dał choć jeden znak, co się z nim dzieje. Głowa rodziny Mostowiaków nie będzie w stanie cieszyć się pełni radością Pawła (Rafał Mroczek), który w finale zaręczy się z Franką - całą sobą będzie przy załamanym Mateuszu.  

Czytaj także: Koniec Na dobre i na złe. Dramat Wiktorii w bliźniaczej ciąży. Jose ją rzucił? - ZDJĘCIA

Koniec M jak miłość. Mateusz zabije się po zdradzie Lilki? Skoczy do rzeki w Grabinie
M jak miłość, odc. 1592: Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm

To, co dzieje się w głowie młodego Mostowiaka twórcy pokażą nam w 1594 odcinku "M jak miłość" w scenie zbierania ostatnich rzeczy z domu Banachów. Mateusz będzie zastanawiał się, czy zabrać ślubną fotografię z Lilką. I wtedy usłyszy słowa ukochanej żony, które zabrzmią jak kiepski żart szatana!

Chodź na obiad! Kocham cię, przestań, głuptasie - będzie wołała szczęśliwa, roześmiana Lilka w głowie Mateusza. 

- I przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasze małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe - Mateusz usłyszy na koniec fragment przysięgi małżeńskiej, wypowiadanej przez Lilkę.  

W takim stanie psychicznym młody Mostowiak w finale "M jak miłość" uda się do swojego rodzinnego domu w Grabinie, gdzie rozejrzy się po kuchni,, wyraźnie ostatni raz. Podrze i wyrzuci ostatni list od Lilki, następnie założy plecak na ramiona i uda się prosto nad rzekę, gdzie spędził z ukochaną żoną mnóstwo szczęśliwych chwil. Jedyne słowa dostanie od niego Barbara w formie sms. 

 - Wyjeżdżam, nie szukajcie mnie... Kocham cię, babciu... i za wszystko przepraszam... Mateusz... 

Czy Mateusz skoczy do rwącej rzeki w 1594 odcinku "M jak miłość" i odejdzie na zawsze z rodziny Mostowiaków, a Krystian Domagała i z serialu, w którym gra od pierwszych miesięcy życia? Zobaczymy 31 maja w TVP2.  

Nie przegap: Koniec M jak miłość. Tragedia u Zduńskich! Kinga wezwie pomoc, ale będzie już za późno. Nie uratuje Piotrka! - ZWIASTUN

M jak miłość odc. 1594. Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura), Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1594. Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura), Mateusz (Krystian Domagała)
M jak miłość, odc. 1594: obrączki Mateusza i Lilki

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1592: Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1594: Mateusz (Krystian Domagała) trzyma zdjęcie ślubne

i

Autor: tvp/vod
M jak MIŁOŚĆ, odc. 931. Kasia (Agnieszka Sienkiewicz), Lucjan (Witold Pyrkosz), Marek (Kacper Kuszewski), Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: archiwum se.pl M jak MIŁOŚĆ, odc. 931. Kasia (Agnieszka Sienkiewicz), Lucjan (Witold Pyrkosz), Marek (Kacper Kuszewski), Mateusz (Krystian Domagała)
Najnowsze