M jak miłość

Pola z M jak miłość ujawnia w jakich warunkach pracuje na planie! Hanię Nowosielską spotkały przykrości przez rolę córki Kamila? - ZDJĘCIA

2023-06-26 13:54

Pola z "M jak miłość" skradła serce widzów serialu, a Hanna Nowosielska podzieliła się wrażeniami z pracy. Czy małej dziewczynce trudno jest zagrać z dorosłą, doświadczoną ekipą produkcji?! Pola to córeczka Kamila (Marcin Bosak), która na oczach fanów "M jak miłość" dorasta na planie, a jej rola zyskuje i rozwija się. Hania Nowosielska wyrasta na prawdziwą gwiazdę "M jak miłość" i dzieli się obserwacjami z pracy na planie hitu TVP2. Co powiedziała o warunkach i atmosferze podczas kręcenia kolejnych odcinków produkcji? Spotykają ją przykrości?

Córka Kamila z "M jak miłość" opowiada o pracy na planie. Spotkały ją przykrości? 

Hanna Nowosielska wciela się w rolę Poli od 2020 r., kiedy to wyrodna matka Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) podrzuciła dziecko byłemu kochankowi, zostawiając go ze wszystkimi obowiązkami. Gryc zawsze stawiał na niezależność i można śmiało rzec, że od czasów kiedy opiekuje się córką, skończył z wiecznymi podrywami, intrygami i cwaniactwem. Przeszedł dzięki Poli ogromną przemianę, a dziewczynka dosłownie odmieniła jego los. Zresztą nie tylko jego, bo to właśnie za sprawą Poli, Anita (Melania Grzesiewicz) przychylniej spojrzała na Kamila i od jakiegoś czasu tworzą zgraną parę. Widzowie pokochali nową rodzinkę Gryca i przyzwyczaili się, że Kamil nie ma już nic wspólnego z czarnym charakterkiem, który kiedyś prezentował na każdym kroku. 

Hanna Nowosielska często przebywa na planie "M jak miłość", więc można powiedzieć, że to wręcz część jej życia. Ma ten komfort, że w pracuje ze swoją prawdziwą mamą. Ewelina Kudeń-Nowosielska to prywatnie prawdziwa mama Hani, a w serialu wciela się w rolę wyrodnej Weroniki. To właśnie aktorka Ewelina Kudeń-Nowosielska udziela się w mediach społecznościowych i pokazuje nieco więcej z prywatnego życia rodziny Nowosielskich. Niedawno zorganizowała Q&A, czyli pytania i odpowiedzi, z którego można się dowiedzieć m.in. o odczuciach Hani względem pracy przy "M jak miłość".

- Czy Hania lubi grać w "M jak miłość"? - padło pytanie na Instagramie. - Kocham to robić, bardzo lubię to robić i mogę spokojne powiedzieć, że plan zdjęciowy to jest mój drugi dom - udzieliła wypowiedzi mała Hania Nowosielska. 

Potem zrobiło się poważniej, bo Ewelina Kudeń-Nowosielska zapytała się córek o to, czy odczuwają skutki rozpoznawalności i czy czasem przeżywają przykrości ze strony m.in. rówieśników. Przypomnijmy, że siostra Hani, Zosia, również udziela się w sferze aktorko-medialnej, gdyż zajmuje się dubbingiem.

- Nie, ludzie raczej wspierają to i się cieszą - odpowiada na pytanie o ewentualne przykrości ze strony rówieśników Zosia. - Jedyne może co, to czasami są zazdrośni, bo chcieliby np. tak jak Zosia pracować w dubbingu, albo tak jak Hania wystąpić w serialu - dodaje mama dziewczynek. 

Na szczęście obie siostry Nowosielskie wydają się bardzo zadowolone, że w tak młodym wieku mogą realizować swoje pasje. Pola na pewno jeszcze nie raz zaskoczy Kamila i Anitę w "M jak miłość". 

M jak miłość. Koszmarny wypadek bliźniaczek na planie! Córka Kingi i Piotrka zalała się łzami
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze