Piotrek z M jak miłość zdradza rodzinny sekret. Marcin Mroczek jeszcze nigdy o tym nie mówił - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film Piotrek z M jak miłość zdradza rodzinny sekret. Marcin Mroczek jeszcze nigdy o tym nie mówił - ZDJĘCIA

Piotrek z M jak miłość zdradza rodzinny sekret. Marcin Mroczek jeszcze nigdy o tym nie mówił - ZDJĘCIA

2021-10-10 17:17

Marcin Mroczek to jedna z największych gwiazd "M jak miłość", a aktor gra w hicie TVP2 od początku istnienia serialu. Prywatnie ma wiele cech wspólnych z serialowym Zduńskim, m.in. to, że obaj są bardzo rodzinni. Tym razem gwiazda "M jak miłość" zdradziła jednak sporo więcej niż dotychczas! Marcin Mroczek wyjawił rodzinny sekret, o którym nigdy nie wspominał! Fani będą w szoku kiedy zobaczą, co wyprawia się w domu rodzinnym aktora. Zamieszał w to nawet synów! Nigdy wcześniej nie pokazywał takich scen.

Piotrek z "M jak miłość" zdradził rodzinny sekret! Zaangażował w to nawet dzieci 

Marcin Mroczek ma wiele wspólnego ze swoim bohaterem z "M jak miłość", m.in. fakt, że obaj są osobami bardzo rodzinnymi i lubią spędzać czas z najbliższymi. Piotrek Zduński również poświęca się dla Kingi (Katarzyna Cichopek) i dzieci. Tym razem gwiazda "M jak miłość" pokazała jednak o wiele więcej niż do tej pory! Mroczek ujawnił rodzinny sekret. Nikt się nie spodziewa w jaki sposób zachęca synów do spędzania czasu wolnego. O dziwo, nie ma to nic wspólnego z graniem w gry czy zabawą zabawkami. Okazuje się, że aktor woli zachęcić dzieci do kreatywnych zajęć i zagonił je do kuchni! Tam zrelacjonował co dzieje się podczas ich prywatnego czasu, kiedy to razem gotują. Mroczek ma swój sposób, by zaskoczyć domowników i pierwszy raz zdradził fanom tajemnicę jego sukcesu na popisowe danie ugotowane wspólne z synami. 

Zobacz jak Marcin Mroczek szaleje w kuchni z synami w GALERII ZDJĘCIA>>>

Serialowy Piotrek z "M jak miłość" podzielił się z fanami video z zacisza domu rodzinnego - Słuchajcie, mamy takie dni, że spotykamy się w kuchni i wymyślamy danie. Oczywiście najlepszym daniem do zrobienia przez naszych chłopaków jest pizza, więc co? Pizza według naszego najlepszego przepisu - mówi Marcin Mroczek i pokazuje kulisy przygotowywania dania z tajemnej receptury, którą wykorzystuje w kuchni. Aktor z "M jak miłość" podzielił się z obserwatorami sekretną rodzinną sztuczką, która polega na wyrabianiu ciasta na pizzę. Mroczek nie poleca odstawiania ciasta w ciepłe miejsce, a włożenie go do ciepłej wody, co podobno da lepsze rezultaty rośnięcia drożdży. 

Przeczytaj: Zakochali się w M jak miłość, a teraz Krystian Wieczorek pokazał wyjątkowe zdjęcie żony. Ten czuły gest na brzuchu Marii zdradza wiele - ZDJĘCIE

Właśnie to gwiazda "M jak miłość" uważa za czynnik sukcesu ulubionego dania synów. Marcin Mroczek czasami dzieli się z fanami swoim prywatnym życiem, ale tym razem pokazał naprawdę sporo z czasu spędzonego z dziećmi. Okazuje się, że w domu rodzinnym Mroczka panuje naprawdę pozytywna atmosfera, a on jest kreatywnym ojcem. Od teraz widzowie "M jak miłość" wiedzą jak aktor spędza wolny czas i jaki jest jego sekretna receptura na ulubione rodzinne danie. Fani mogą się zainspirować kuchennymi odkryciami aktora.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Wypadek Izy przed rozwodem z Marcinem, napad na Kingę, Marysia zmieni się nie do poznania!
Najnowsze