M jak miłość

Paweł z M jak miłość pokazał zdjęcia z wesela! Rafał Mroczek już po ślubie, ale nie ujawnił ukochanej - ZDJĘCIA

2023-07-17 20:04

Paweł "M jak miłość" zachwyca na ślubie! Rafał Mroczek nieoczekiwanie podzielił się z obserwującymi go fanami na Instagramie ważną informacją. Pozuje elegancki jak nigdy, w garniturze i romantycznym plenerze. Gwiazda "M jak miłość" z szerokim uśmiechem ogłasza radosne nowiny! Niestety nadal nie pokazał ukochanej, zdecydował sam zapozować obok dużego, świecącego się napisu "love". Kim jest partnerka Rafała Mroczka, która towarzyszyła mu w tym wyjątkowym, pełnym szczęścia dnu?

Rafał Mroczek na ślubie. Gwiazda "M jak miłość" chwali się ważnym dniem 

Paweł z "M jak miłość" zachwycił wszystkich, kiedy podzielił się zdjęciami z ważnego dnia. Postanowił dodać zdjęcie ze ślubu, gdzie prezentuje się naprawdę doskonale. Garnitur i uśmiech na twarzy potwierdzają, że to naprawdę wyjątkowa okazja. Serialowy Zduński niedawno sam stanął na ślubnym kobiercu u boku Franki (Dominika Kachlik), a piękne wesele odbyło się w górach. To już czwarta żona Pawła z "M jak miłość", ale jak dotąd zapowiada się, że będą wiedli szczęśliwe życie. Kim zatem jest prawdziwa partnerka Rafała Mroczka, z którą postanowił pojawić się podczas ślubu przyjaciół?

- Czas ślubów trwa. Wszystkim nowożeńcom życzę pięknego życia razem. 💪🫶#wytrwałości #miłości - napisał aktor pod zdjęciem na Instagramie. Okazuje się, że świętował najważniejszy dzień w życiu przyjaciół i cieszył się ich szczęściem. 

- 👏Rafał bierzesz ślub?Taki elegancki? - zapytała jedna z obserwatorek, ale aktor nie skomentował pytania. Oczywiście, Rafał Mroczek pojawił się na weselu jako gość, chociaż w takim wydaniu faktycznie można by pomyśleć, że to on stanął na ślubnym kobiercu. 

Kim jest partnerka Rafała Mroczka?

Aktor chroni swoją prywatność i nie pokazał, kto towarzyszył mu w podniosłej chwili. Na zdjęciu pozuje sam, ale można domyślić się, że zaprosił kogoś na ceremonię. Możliwe, że to tajemnicza towarzyszka Rafała Mroczka uwieczniła jego uśmiech na pamiątkowym zdjęciu z wesela. To pozostanie tajemnicą gwiazdy "M jak miłość", która rzadko ujawnia szczegóły prywatnego życia. Wiadomo jednak, że na brak szczęścia nie narzeka, bo niedawno pochwalił się wspólnymi wakacjami z 7-letną córeczką Zosią. Mamą dziewczynki jest Joanna Skrzyszewska, z którą aktor pozostawał w nieformalnym związku przez 13 lat, ale para rozstała się w 2019 r. 

M jak miłość. Tragedia spadnie na Frankę i Pawła w nowym sezonie! Mroczek pokazał o jeden kadr za dużo
Najnowsze