Paweł Deląg radośnie świętuje odejście z M jak miłość! W sekundę zamienił jedną Joasię na drugą

i

Autor: polsat Paweł Deląg radośnie świętuje odejście z M jak miłość! W sekundę zamienił jedną Joasię na drugą

Paweł Deląg radośnie świętuje odejście z M jak miłość! W sekundę zamienił jedną Joasię na drugą

Paweł Deląg żegna się z rolą Michała w "M jak miłość" w iście szampańskim stylu! Ledwo pomachał kolegom z planu na do widzenia, a już ma u boku nową Joasię! Joasia Chodakowska (Barbara Kurdej-Szatan) w nowych odcinkach "M jak miłość" zostanie zupełnie sama - Michał odleci w świat, a Leszek (Sławek Uniatowski) wprawdzie wróci, ale z nową, młodszą kochanką (Dominika Kryszczyńska) u boku. A Paweł Deląg nie wydaje się być stratny - zamienił szybko serialowe partnerki, a nawet imię zostało to samo! I aktor cieszy się na swoim profilu na Instagramie z okazywanych przez nową Joasię emocji...

Deląg cieszy się z zamiany ról! Joasia z "M jak miłość" w ułamku sekundy przestała być ważna

Michał z "M jak miłość" może w ogóle nie pojawić się w nowym sezonie serialu! Grającego go Deląga w ogóle nie widać na planie sagi rodziny Mostowiaków, za to oficjalnie pożegnał się już z ekipą na swoim profilu na Instagramie. I nie minęło kilka godzin, jak już przywitał się z serialem konkurencji!

Paweł Deląg nie musiał nawet przyzwyczajać się do nowego imienia swojej partnerki. Joasia z "M jak miłość" została zastąpiona przez inną Joasię i aktor radośnie się tym chwali. A wszystko to w dniu pożegnania, o którym Deląg wspomina z zadowoleniem w poście na Instagramie.  

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 3258: Daria i Adam znów razem! Zostawiła niepełnosprawnego kochanka dla jego brata, a teraz ulegnie szefowi? - ZDJĘCIA

Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała?

- Coś się kończy ...ale zawsze coś się zaczyna choć mówią iż dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi ... powroty, już po pierwszym dniu zdjęciowym na planie „Przyjaciółek”. A Joasia ... o nie , nie można z nią narzekać na brak emocji @przyjaciolkipolsat #przyjaciółki #polsat #serial #tv #pawełdeląg #paweldelag #paweldelong - napisał wyraźnie zadowolony aktor pod zdjęciem z planu "Przyjaciółek".

Paweł Deląg de facto powraca w ten sposób do roli Wiktora  w "Przyjaciółkach", męża Patrycji, granej przez imienniczkę serialowej Chodakowskiej z "M jak miłość", Joannę Liszowską.

Wiktor w 18 sezonie "Przyjaciółek" na zdjęciach z planu wygląda nareszcie na szczęśliwego faceta, a u jego boku pojawia się równie uśmiechnięta Patrycja. Może para zacznie jeszcze raz od początku i wreszcie im się uda? Po decyzji Deląga o odejściu z "M jak miłość" Michał i Joasia takiej szansy nie dostaną. 

Czytaj także: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

Najnowsze